10+ беззастережних переваг шикарної стрижки “італійка”

Главная, Мода

Цей вид зачіски називається “італійка”. Це подібність стрижки-каскаду, але виглядає значно красивіше від того, що звичайний традиційний каскад модифікований «шапочкою», яка надає волоссю елегантності та об’єму.

Чим гарна італійка?

  • Як ми писали вище, така стрижка з’явилася на базі каскаду, а вдалим доповненням її вважається «шапочка», що вигідно описує контури зачіски. В результаті локони спереду елегантно підкреслюють овал обличчя, а задні пасма красиво спадають униз.
  • Аврора або італійка унікальна ще й тим, що підходить під будь-який стиль одягу, доречна на різних заходах.
  • Якщо її укласти належним чином, надати їй потрібну форму, вона прикрасить будь-яку жінку, дівчину, вигідно підкреслить риси обличчя, привертатиме увагу представників протилежної статі.

Невибаглива зачіска

  • Безумовним плюсом цієї зачіски є і те, що її не потрібно постійно підрівнювати в перукарні – навіть відростаючи, вона видозмінюватиметься поступово і рівномірно.
  • До італійки можна підібрати будь-який тип чубчика – пряму, косу, рвану, асиметричну.
  • Щоб урізноманітнити стрижку, трохи змінити зовнішній вигляд, можна просто її укласти феном і круглим гребінцем – волосся стане легким, об’ємним. Як варіант, цікаво буде накрутити пасма плойкою або на бігуді.

Популярна стрижка

Італійка чи аврора популярна у всьому світі вже майже 30 років.

Ця зачіска вважається універсальною, оскільки підходить практично до будь-якого типу, різної довжини волосся, виглядає оригінально, модно, прикрашає жінок різного віку.

Останнім часом італійка набула великого успіху серед голлівудських знаменитостей.

Актриса Джессіка Альба – еталон жіночної краси, елегантного стилю – віддає перевагу даній моделі зачіски на волоссі довжини міді; а оригінальна коса чубок лише підкреслює витонченість ліній, чіткість контурів стрижки.

Американська кіноактриса Ліндсі Лохан обрала для себе різновид аврори на довгі пасма.

А Шарліз Терон полюбилася італійка на короткому, кучерявому волоссі.

3 типи італійки

Існує три види стрижки аврора, це, безумовно, робить її такою популярною.

Італійка на короткому волоссі

Чіткі контури, ковзаючі переходи на коротких пасмах виглядають дуже ефектно.

До того ж, даний варіант стрижки завжди буде тримати обсяг – це зручно для тих, хто не любить щодня возитися зранку із зачіскою.

Коротковолосий варіант аврори допускає експерименти з укладанням – можна накрутити волосся по всій довжині або лише кінчики.

На локонах середньої довжини

Італійка на волоссі середньої довжини вважається класичним варіантом, що підходить будь-якій представниці прекрасної статі.

Особливістю даного типу стрижки можна вважати поєднання її з забарвленими пасмами – це урізноманітнить зачіску, дозволить її змінити, не змінюючи форми.

Італійка на довгих пасмах

Ця модель на довгому волоссі виглядає дуже красиво, елегантно. Тут за рахунок довжини можна варіювати обсяг. Для тонкого волосся більше, для густого – у зменшеному варіанті.

До того ж, довжина пасм у цьому типі стрижки допускає щоденну зміну укладання – варіантів багато.

Універсальна стрижка під назвою італійка чи аврора, безумовно, не дарма вже стільки років популярна у всьому світі.

Кожна з Вас за бажання зможе вибрати собі один із її типів. Вона лише підкреслить вашу красу.

 


Добавить комментарий