18 запаморочливих варіантів стрижки Боб на хвилясте волосся

Главная

Боб на хвилясте волосся

Дуже часто володарки хвилястого волосся починають мучитися в здогадах від того, яку їм вибрати стрижку, щоб виглядати максимально жіночно і стильно.

Причому найчастіше модниці бояться експериментувати, оскільки кучері можуть не поєднуватися з багатьма цікавими і незвичайними стрижками.

Однак засмучуватися не варто, адже навіть для хвилястого волосся існують чудові варіанти коротких стрижок. Однією з них є боб. Він має цілу низку переваг, і тому чудово виглядає на волоссі будь-якої структури.

Короткий боб на хвилясте волосся

Короткий боб, виконаний на кучерявому волоссі, є найбільш підходящим для витончених і вишуканих жінок. При цьому коротенькі локони лише підкреслять тонкість натури і зроблять вигляд жінки більш привабливим.

Найчастіше таку стрижку доповнюють косою або подовженою чубчиком. Такий варіант зачіски підійде сміливим та впевненим у собі жінкам.

Подовжене боб-каре на хвилясте волосся

Такий варіант стрижки на думку стилістів є найкращим вибором для жінок середнього та старшого віку. Особлива форма та технологія виконання роблять подовжене боб-каре дуже жіночним та ніжним. Родзинкою образу є хвилясте волосся, що створює приголомшливий об’єм.

До речі, ця зачіска зможе пом’якшити грубі та незграбні риси обличчя, роблячи їх більш витонченими та гармонійними.

Асиметричний боб на хвилясте волосся

Головною особливістю асиметричного боба є те, що кучері різної довжини в ньому розташовані у хаотичному порядку. Така зачіска робить жіночий образ дуже зухвалим та незвичайним. При цьому сама дама виглядає досить таємничою та загадковою.

Багатошаровий боб на хвилясте волосся

Багатошаровий боб є одним із найоптимальніших варіантів для кучерявого волосся. Створена за допомогою ножиць багатошаровість допомагає укласти локони в потрібному напрямку та створити ефектну зачіску.

Як вже було сказано раніше, боб є найкращим варіантом короткої стрижки для хвилястого волосся. Саме тому модницям, що мають від природи кучеряві локони, варто звернути свою особливу увагу на цю стрижку, адже завдяки їй вони виглядатимуть ще привабливіше і яскравіше.


Добавить комментарий