20 модних коротких стрижок для жінок будь-якого віку

Главная, Красота

20 модних коротких стрижок

Цього року короткі зачіски стали користуватися ще великою популярністю.

Цього літа коротке волосся буде особливо актуальне завдяки своїй ексцентричності і неймовірному шарму.

У матеріалі ми зібрали для вас найстильніші та найпривабливіші короткі стрижки для жінок будь-якого віку.

Піксі

На першому місці стоїть найефектніша і найрозкішніша коротка стрижка піксі. Залежно від побажань жінки стрижку можна зробити як супер коротку, так і трохи подовженими пасмами. Головною і чарівною деталлю піксі є довга коса чубчик. За допомогою різних укладання жінок можуть змінювати свій образ залежно від заходу.

Гарсон

Сучасні жінки звикли бути сміливими. Саме тому багато впевнених у собі жінок вибирають коротку з чоловічими рисами стрижку гарсон. Відмінною рисою стрижки є найпростіше та швидке укладання. Завдяки формі гарсону жінка виглядатиме жіночно і в дусі модних трендів. Гарсон підходить тільки тим жінкам, які не проти показати своє обличчя. Короткі пасма не зможуть закрити дефекти обличчя, тому для старших дам можна вибрати більш подовжений варіант гарсона.

Короткий біб

Класичний боб перестав бути звичним. Стилісти модернізували стрижку та зробили з неї справжній зразок краси. Укорочений боб підходить жінкам, які хочуть мати елегантний і водночас зухвалий образ. Боб можна виконувати як з чубчиком, так і без неї – все залежить від типу обличчя та структури волосся. Градований вкручений боб – ще одна супер модна стрижка цього літа. За допомогою багатошарової жінки отримують об’ємну і привабливу зачіску.

Каре

Коротке каре – образ жіночної та витонченої жінки. Стилісти пропонують жінкам звернути увагу як на класичний варіант каре, а й інші види. Наприклад, градуйоване, рване, асиметричне або подовжене каре також знаходиться на вершині популярності.

Стрижки з поголеними елементами

Для спекотного літа екстравагантна коротка стрижка з елементами гоління дозволить почуватися вільно і невимушено. Незважаючи на стереотипи, така стрижка підходить не тільки молодим дівчатам, а й зрілим дамам. У деяких випадках на маківці залишають більш довгі пасма, які дозволяють з легкістю сховати ексцентричну та сучасну деталь у вигляді вибривання.

Цього літа модно виглядає свіжо та стильно. Сміливою та впевненою у собі жінці варто спробувати кардинально змінити образ та вибрати модну, ефектну коротку стрижку.

Джерело


Добавить комментарий