20 СТИЛЬНИХ ВАРІАНТІВ ПРЯМОГО КАРЕ НА КОРОТКІ І ДОВГІ ВОЛОССЯ

Главная, Красота, Стрижки

Прості і чіткі лінії прямого каре не одне десятиліття міцно утримуються в топі модних і стильних стрижок.

Але, незважаючи на простоту фасону, у виборі такої зачіски є свої тонкощі, які варто вивчити детально.

Прямий, з чіткими лініями зрізу малюнок цієї зачіски вважається в індустрії краси справжнім індикатором стилю. Він найточніше і безпомилково підкреслює структуру волосся, а прості лінії фасону виглядають у будь-якій ситуації бездоганно.

Ця зачіска має фантастичну універсальність. Вона чудово виглядає на волоссі будь-якого типу, як прямих, так і від природи покладених у кучері. А строга і графічна «рамка», яку задає її силует, вдало оформляє овал обличчя і дозволяє як підкреслити його переваги, а й підкоригувати недоліки.

Стрижку пряме каре варто довірити лише досвідченому майстру. Тонкий підбір нюансів – одне з головних у створенні класичної, і водночас унікальної зачіски. Основні переваги зачіски – додатковий обсяги на потилично-макушковій зоні, а також в області вилиць. Вони дозволяють добре моделювати овал обличчя і в кожному випадку підбираються індивідуально.

Пряме подовжене каре (з фото)
Так само як і довжина зачіски, строгих канонів в цьому випадку немає, бічні пасма можуть досягати мочки вуха, в цьому випадку добре буде підкреслена лінія вилиць і шиї. Але завжди бездоганно, особливо на хвилястих кучерях, виглядає пряме видовжене каре. Виберіть саме ту довжину зрізу, яка найбільш вдало відтінить переваги вашої зовнішності.

Завжди елегантно виглядає довжина до середини шиї, саме вона найбільше вдало дозволяє підкреслити овал і продемонструвати красу локонів. Незважаючи на класичну назву, пряме волосся в карі можна оформити різними способами. Базовим вважає абсолютно рівний зріз. Він чудово виглядає на прямому і гладкому волоссі, відтіняючи його природну гідність – розкішний шовковистий блиск і яскравий насичений колір.

Але ця зачіска має свої особливості, які обов’язково варто врахувати при виборі фасону. Основний спосіб оформлення кінчиків. Легке градуювання або філіровка дозволить отримати слухняний контур, який без особливих зусиль підвищуватиметься всередину. Цього ефекту можна досягти навіть на негустому волоссі, а хвилястим і кучерявим така обробка кінчиків додасть дуже елегантних форм, з якими так само не виникне проблем при укладанні.

Пряме каре без чубчика і з чубчиком
Чубчик, надто яскравий і виразний елемент зачіски, який не варто ігнорувати. Але вибирати її фасон варто, не спираючись на модні тренди, а ретельно підбираючи її фасон типу свого обличчя. Дуже ефектно виглядає коротке пряме каре з різними фасонами модних чубчик.

Укорочена до середини чола чи елегантно прикриває брови? Прямі, що підтримує малюнок зачіски чубчика – частина бездоганного образу. Вони ідеально поєднуються з подовженим, злегка витягнутим до підборіддя овалом обличчя, відмінно коригують його пропорції та бездоганно виділяють очі та лінію брів.

Більш демократичний стиль – довга, округла чубчик, злегка проріджена по контуру. Вона у поєднанні з довгим прямим каре найкраще підійде власницям округлим обличчям, візуально зробивши його пропорції витонченіше.

Для тих, хто любить нестандартні рішення, відмінно підійдуть асиметричні, вистрижені під гострим кутом чубчика, їх так само зробить витонченіше градуювання. Крім того, що асиметрія – один з наймодніших хітів, такі чубчики роблять риси обличчя гармонійнішими і витонченішими і відмінно ускладнюють малюнок класичної зачіски.

Один із найскладніших, але й вишуканих варіантів зачіски – пряме каре без чубчика. Воно чудово підійде власницям обличчя ідеальних овальних форм. Чітка лінія бічних пасм підкреслить його лінії і зробить образ загадковим і витонченим.

Така зачіска чудово виглядає як на абсолютно прямому, гладкому волоссі, так і кучерявому від природи. Цей варіант вважається еталонним, але якщо ви не впевнені у досконалості пропорцій вашого обличчя, то варто вибрати варіант із модною та стильною чубчиком.

Забарвлення волосся при прямому автомобілі
Основна перевага зачіски – простота і елегантність малюнка. У вас не виникне проблем зі щоденним укладанням, якщо ви ще на етапі її створення обговоріть з майстром спосіб оформлення кінчиків пасм. Найбільш вдало і елегантно виглядають злегка підвиті завдяки делікатному градуюванню локони.

Каре – чудовий привід попрацювати з кольором своїх локонів. Графічний силует відмінно відтіняє локальне забарвлення волосся, але для надання додаткового об’єму та стилю можна скористатися легким колоруванням, яке сьогодні знову в моді.

Пасма верхівки і чубчика можна висвітлити на два-три тони, не створюючи жорсткого контрасту з основним природним кольором волосся. Так малюнок зачіски заграє новими гранями, а ви отримаєте унікальний та елегантний об’єм.

Укладання прямого каре
Зачіска досить вимоглива, і освіжати її контур доведеться не рідше ніж раз на місяць, особливо це важливо для коротких варіантів, що красиво відкривають шию, з чубчиком. Вдале оформлення контуру перетворить ранкове укладання прямого автомобіля на задоволення.

Вимиті та злегка підсушені рушником смуги потрібно укласти за допомогою фена та круглої щітки. При цьому можна обійтися мінімальною кількістю стайлінгу, професійно оброблені кінчики ляжуть у рівні локони самі собою.

При укладанні прямого каре за допомогою плойки або щипців, можна підщепити кілька бічних пасм назовні. Модне змішання стилів укладання і легке художнє безладдя зачіски досягається буквально за п’ять хвилин. Надайте локонам додатковий об’єм за допомогою пальців і, якщо є необхідність, закріпіть ефект лаком легкої фіксації.

 


Добавить комментарий