20 зачісок і стрижок, які зроблять вас візуально стрункішими, а обличчя худішим

Главная, Мода

У гонитві за досконалістю жінкам доводиться йти на всілякі хитрощі.

Такі, як візуальна корекція овалу обличчя та фігури, наприклад. Зробити це можна за допомогою «правильної» зачіски.

Пропоную розібратися, якими саме прийомами необхідно скористатися, щоб зробити обличчя худшим.

1.Легкі пасма

Легкі повітряні пасма, не обтяжені укладальними засобами, роблять жіноче обличчя милішим. Вони приховають щоки у повненьких дівчат і зроблять менш виразним важке підборіддя.

2. Балаяж

Даний тип фарбування імітує ефект вигорілого волосся. Завдяки спеціальній техніці фарбування зачіска здається більш об’ємною, а обличчя дещо худше.

3. Градуйована стрижка

 

Градуювання досягається шляхом зістригання пасмів методом фелювання. За рахунок перепаду довжини створюється додатковий обсяг. Саме ця техніка робить обличчя оптично правильної форми.

4. Довга чубчик

Не секрет, що за допомогою чубчика можна змінити форму обличчя. Асиметрична або коса подовжена чубок сховає щоки і згладить лінію вилиць.

5. Подовжений боб

Стрижка подовжений боб – відмінний варіант для круглолицьих красунь. Подовжені передні пасма зроблять обличчя оптично правильної форми.

6. Високий кінський хвіст

 

Однак, не тільки об’ємні зачіски здатні зробити ваше обличчя візуально худшим. Високий хвіст під назвою «кінський» матиме такий самий ефект.

7. М’які локони підняті вгору в обличчя

Для створення наступної зачіски вам знадобиться обруч для волосся або кілька невидимок. Необхідно підняти волосся, створюючи відчуття піднятої зачіски.

8. Стрижка шарами

 

Стрижка драбинки, або багатошарова, – ще один варіант каскадної зачіски. Завдяки розкішному об’єму ваше обличчя моментально стане дещо вже, а фігура стрункішою.

9. Косий проділ

 

Косий проділ здатний дещо змінити форму обличчя та зробити його оптично більш витягнутим. Жінкам із квадратним та повним обличчям стилісти рекомендують зміщувати проділ по діагоналі, переходячи з глибокого бічного ближче до центру на маківці.

10. Низький пучок

Здаватися стрункішою допоможе також низький пучок на потилиці. Вся фішка в тому, що зібравши їх таким чином, ви повністю відкриваєте обличчя, роблячи його більш виразним і відволікаючи увагу від небажаних частин тіла.

11. Ефект русалочки

Ефект мокрого волосся: 10 зірок, які люблять «вологі» зачіски |  BonaModa

Ефект русалочки, або мокрого волосся, досягається із застосуванням спеціальних засобів. Залишіть волосся біля коріння не обробленим, поступово наносячи стайлінг. Створіть відчуття переходу до мокрого стану.

1 2. Недбалість

 

Для створення ефекту стрункості не робіть важких та складних зачісок. Зберіть волосся в недбалий хвіст або просто заколіть чубок нагору, не укладаючи пасма, що вибилося.

13. Довге текстурне каре

 

Підібравши необхідну довжину каре, ви можете кардинально змінити свій образ. Те саме стосується й комплекції фігури. Текстурне каре забезпечує контраст та гармонію пропорцій тіла.

14. Обсяг

Як ви вже знаєте, об’ємні зачіски дозволяють зробити обличчя візуально правильнішим, а тіло більш підтягнутим. Особливо яскраво це видно у стрижок з піднятою об’ємною потилицею і трохи подовженими пасмами біля обличчя.

15. Коса чубчик

Коса чубчик, безперечно, лідер у здатності корекції овалу обличчя. Вона здатна виправити вроджену асиметрію, згладити різкі вилиці і приховати повненькі щоки.

16. Легкі хвилі

Хвилясте волосся не завжди сприяє «візуальному схуднення». Однак, м’які, повітряні пасма, злегка підкручені під час сушіння феном за допомогою брашингу, – те, що потрібно в цій ситуації.

17. Стрижка піксі

Стрижка піксі – ще один метод для перетворення. Її нерівномірні пасма і піднята потилиця працюють відразу за двома напрямками. Об’єм і подовження спереду – вірні помічники для набуття стрункості.

18. Асиметричні зачіски

Асиметричні стрижки чудово впораються зі створенням оптичного ефекту. Асиметрія допомагає приховати недоліки як зовнішності, а й комплекції.

19. Завивка+пучок

 

Низький пучок і легкі хвилі допоможуть зробити обличчя худшим, надавши йому правильної форми, а тіло стрункіше. Спробуйте поєднання способів – завите волосся, зібране ззаду в пучок.

20. Прикореневий об’єм

Створити об’ємну зачіску можна за рахунок стрижки. Зробіть прикореневий об’єм за допомогою мусу або пудри, що не склеюють волосся.

Не бійтеся експериментувати, пробуйте різні способи та техніку і результат вас приємно здивує.


Добавить комментарий