2015 року пухкий хлопець повів під вінець 220-кілограмову наречену. Сьогодні подружжя не впізнати

Главная, Совет

Історія незвичайної пари, Лексі та Денні Рід, розпочалася у 2007 році.

Відносини закоханих розвивалися своєю чергою, незважаючи на те, що Лексі долали проблеми зі здоров’ям. Але щоразу, коли справи йшли неважливо, Денні підтримував кохану. А у 2015 році Ріди стали чоловіком та дружиною. У той час Денні був тим ще пухляшем, Лексі ж важила добрих 220 кілограмів! Але в ході весільної церемонії подружжя, крім традиційної клятви, дало одне одному ще одну обіцянку…

Історія незвичайної пари: спільні випробування Лексі та Денні Рідов

Жодного дня без труднощів Розлади харчової поведінки переслідували Лексі все життя. З дитинства дівчинка була округліша за однолітків, а з віком набула звички заїдати свої численні біди всім, що під руку попадеться. Втім, однолітки все одно поважали Лексі за веселу вдачу та життєрадісність.

У 2007 році Лексі познайомилася з Денні. Майбутнє подружжя припало до вподоби одне одному з першої секунди знайомства. Приятельські стосунки швидко переросли у дружбу, а потім Лексі з Денні стали парою. На жаль, але щастя в особистому житті не виправило проблем із харчовою поведінкою Лексі.

Дорога до успіху Втім, форми коханої не перешкодили Денні запропонувати дівчині руку та серце. У 2015 році Лексі та Денні Рід стали чоловіком та дружиною. Тоді ж, прямо перед вівтарем, новоспечене подружжя поклялося один одному разом розібратися з обоїм проблемою, що набридла їм. Зауважимо, що у Лексі з Денні були на те дуже вагомі причини.

І ми тут говоримо не лише про проблеми зі здоров’ям, що виникли від такого способу життя! Чи бачиш, Денні та Лексі всерйоз намірилися стати батьками. Але з такими габаритами думати про спадкоємців подружжю було протипоказано. Як бачиш, у пари була серйозна мотивація скинути зайву вагу.

Несподівана перешкода Лексі з Денні не щодня, а щогодини наближалися до мети. Але у лютому 2022 року дівчину вразила невідома хвороба. Медикам довелося чимало попітніти, перш ніж вони змогли ідентифікувати проблему. Лексі Рід стала жертвою кальцифілаксії, виключно рідкісного синдрому, для якого характерні масові відкладення кальцію в кровоносних судинах та м’яких тканинах людини.

Кілька місяців бідолаха провела на лікарняному ліжку. Органи Лексі відмовляли один за одним, а нескінченна слабкість не давала дівчині навіть ворухнути мізинцем. Лікарі робили все можливе, але відмовлялися давати будь-які гарантії. Життя Лексі висіла на волосині.

Щасливий фінал На щастя, дівчина все ж таки переборола хворобу і пішла на поправку. Багато в чому їй у цьому допомогла підтримка чоловіка. Життя Денні в той період складалося з роботи, тренувань та турботи про Лексі. Хлопець днював і ночував у лікарні. А зараз супроводжує одужену дружину в спортзалі, вселяючи в неї впевненість у щасливому майбутньому.

Джерело


Добавить комментарий