Стрижки, які роблять тебе візуально стрункішою

Главная, Стрижки

Правило № 1 для дівчат з круглим обличчям полягає в тому, що їм варто триматися подалі від м’яких, “тупих” ліній в стрижках. “Гострі” лінії теж не дуже лестять такій формі обличчя – з ними воно здається набагато круглішим, ніж є насправді. А ось завдяки таким стрижкам ти візуально скинеш кілька кілограмів і залишишся задоволеною відображенням у дзеркалі:

Довгий боб

Довгий боб, який закінчується під нижньою щелепою, це найкраща стрижка для тих, кому потрібно візуально “схуднути” обличчя. Вона правильно обрамляє кругле личко, до того ж, ніколи не втрачає своєї актуальності.

Голлівудські стилісти в цьому випадку рекомендують робити стрижку лоб (long bob), як її тепер називають, довжиною на 8-10 сантиметрів нижче підборіддя. Якщо вибираєш довжину до ключиць, попроси свого майстра додати кілька різнорівневих пасом біля обличчя, щоб чіткіше його виділити.

Філіровані пасма довжиною до лопаток

Якщо короткі стрижки тобі не до душі, вибирай стрижку до лопаток і філірування різної довжини біля обличчя.

Довга, багатошарова стрижка – хороший варіант для дівчат, які соромляться своїх круглих щічок. Об’ємні пасма різної довжини дозволяють зробити обличчя м’якшим і візуально подовжити його, тому з такою стрижкою ти точно не прогадаєш.

Укладаючи таку стрижку, потрібно пам’ятати одне: важливо зберегти обсяг пасом не тільки в прикореневій частині, а й в нижній – саме це допомагає візуально витягнути обличчя. Проте, тут теж важливо не переборщити – начісування і великим завиткам говоримо тверде “Ні!”.

Залежно від природної текстури твого волосся, ти можеш або сушити його феном, або робити спокусливі пляжні хвилі, як у Кари Делевінь.

Довга бічна гривка

Ще одна опція для круглолицих дівчат – довга, об’ємна гривка, покладена на бік. Цим прийомом часто користуються зоряні стилісти, коли потрібно швидко подовжити обличчя своєї “підопічної”, скажімо, для зйомки. Здорово, що стрижка при цьому може бути, яка завгодно – довгий боб або довгі профільовані шари.

 


Добавить комментарий