rynoplastyka nosa

Коли ринопластика необхідна з медичної точки зору?

Главная, Красота, Мода, Совет

Ринопластика – одна з найпоширеніших пластичних операцій. Однак це також те, що вимагає значної підготовки та планування, щоб отримати правильний результат.

Процедура спрямована на збільшення або зменшення загального розміру носа, зміну форми перенісся або кінчика, звуження розмаху ніздрів або зміну кута між верхньою губою та носом. Операція може змінити форму та кількість як хряща, так і кістки. Багато пацієнтів роблять ринопластику, щоб поліпшити дихання через ніс. Тоді як інші пацієнти обирають ринопластику з косметичних міркувань.

rynoplastyka nosa

Запорукою відмінної ринопластики є досягнення природного вигляду.

Коли більшість людей чують слова пластика носа, вони думають про косметичну процедуру, спрямовану на зміну форми або розміру носа. Хоча це правдиве твердження, естетика не є єдиною причиною, чому пацієнти обирають ринопластику – багато пацієнтів роблять ринопластику за медичною необхідністю. Якщо була травма носа або має проблеми з диханням, тоді може знадобитися функціональна ринопластика, щоб забезпечити кращу якість життя.

Причини, чому вам може знадобитися ринопластика для вашого здоров’я

rynoplastyka nosa

Якщо у вас є сумніви щодо цієї процедури, то завжди можна записатись на консультацію, адже в теперішній час ринопластика носа в Києві дуже поширена.

Хоча більшість людей розглядають ринопластику з косметичних причин, деякі медичні проблеми роблять процедуру необхідною. Для деяких чоловіків і жінок ця операція носа призначена насамперед для покращення стану здоров’я. В інших випадках пацієнтам потрібна як функціональна, так і косметична ринопластика, яку можна виконати під час однієї хірургічної процедури. Деякі з поширених причин, з яких пацієнти проходять ринопластику з медичних причин, включають:

  • Викривлена ​​перегородка
  • Вовча паща
  • Заяча губа
  • Структурні аномалії внаслідок пошкодження або травми
  • Запалення носа від хронічної алергії
  • Поліпи або носові утворення

Що відбувається під час ринопластики?

rynoplastyka nosa

Хірургічна процедура, яка використовується або для планової косметичної операції носа, або для функціональних потреб, є подібною. Єдина відмінність полягає у визначенні того, чи може людина використовувати свій ніс повною мірою без операції. Якщо так, то ринопластика виконується виключно з естетичних міркувань. Якщо ні, то це можна вважати медичною процедурою.

Під час ринопластики чи носа невеликі зміни справляють величезний вплив. Багато пацієнтів бажають опустити перенісся, звузити ніс і витончити кінчик. Це досягається за допомогою різноманітних маневрів для видалення та зміни форми кістки та хряща носа. Попри те, що багато процедур схожі, потрібне інтраопераційне судження, щоб дізнатися, які зміни внести.

Час відновлення роботи носа

rynoplastyka nosa

Для будь-якого пацієнта, який обирає ринопластику з медичних чи косметичних міркувань, або навіть з обох, це вимагає планування та підготовки до відновлення. Після ринопластики область навколо носа буде синяком і набряком. Деякі пацієнти навіть відчувають синці навколо очей. В середньому, щоб ці симптоми зникли, потрібно близько 2-4 тижнів. Після косметичної процедури може знадобитися до цілого року, щоб новий контур носа повністю закріпився та вирівнявся.


Добавить комментарий