44 неперевершені варіанти класичних коротких стрижок для жінок старше 50

Главная, Стрижки

З віком почуття стилю жінки стає усталеним і зрілим.

Але це не означає, що образ має залишатися одноманітним та застарілим. Жінка може бути стильною у будь-якому віці. Це стосується її зачіски.

Як правило, жінки після 50 слідують неписаному склепіння правил для вибору короткої стрижки.

Якщо ви віддаєте перевагу елегантному і витонченому образу, ви можете укладати стрижку, зачісуючи волосся назад і відкриваючи обличчя. Чубчик має право на життя, особливо якщо вона вам йде і робить ваше обличчя молодшим.
Стильні текстуровані пасма

 

Якщо ви хочете зробити зухвалий вчинок, ця стрижка з гострими пасмами – те, що вам потрібно. Вона надасть більшого обсягу тонкому волоссю.

Коротка стрижка з укладанням хвилями для збільшення обсягу

Ця проста коротка стрижка – одна з найпопулярніших для жінок віком від 50 років, для неї не потрібно багато часу на укладання. Ця чарівна стрижка додає обсягу та підходить для будь-якого випадку.

Зухвала піксі

Шикарний та стильний образ Шарон Стоун – чудовий приклад сміливої ​​та зухвалої стрижки для літніх жінок. Ця зухвала і рельєфна стрижка піксі з декількома яскравими пасмами найкраще підходить для тих, хто має овальні риси обличчя.

Розтрощений А-боб

Дайан Кітон завжди виглядала витриманою та елегантною. З такою простою трохи недбалою стрижкою можна виглядати на кілька років молодше.

Милі світлі локони

У той час як більшість стрижок піксі значно коротші, ця стрижка зберігає базову форму, але в ній поєднуються довжина та об’єм, а довга чубчик обрамляє обличчя для ефектного погляду.

Старовинні боби

Срібна піксі

Джеймі Лі Кертіс – чудовий приклад того, як короткий піксі йде літнім жінкам. Колір солі та перцю надає стрижці пір’ячками витонченості та сміливості.

Зухвалий боб з ефектом мокрого волосся

Джоді Фостер відома своєю любов’ю до коротких стрижок. Така природно укладена стрижка з хвилями, які допомагають створити ефект мокрого волосся, може пом’якшити риси обличчя.

Пухнасті короткі кучері

Ці ніжні світло-попелясті кучері надають елегантного вигляду з м’яким романтичним флером. Зачесавши кучері назад, можна повністю змінити цю просту коротку стрижку.

Класична конічна коротка стрижка

Коротка стрижка для тонкого волосся

    

 

 


Добавить комментарий