5 причин стояти в планці щодня

Главная, Совет

Вам може здатися, що вправа планка не підходить для ефективних тренувань, які можуть дати позитивні результати.

Багато хто схильний думати, що цей тип вправ призначений для лінивих людей, які не люблять бігати, стрибати і качати прес. Однак звичайна планка не така вже неефективна, як може здатися на перший погляд. Це найпростіший спосіб досягти приголомшливих результатів за мінімальної витрати сил.

Вам може здатися, що планка не підходить для ефективних тренувань, які можуть дати позитивні результати. Багато хто схильний думати, що цей тип управ призначений для лінивих людей, які не люблять бігати, стрибати та качати прес. Однак звичайна планка не така вже неефективна, як може здатися на перший погляд. Це найпростіший спосіб досягти оглушливих результатів за мінімальної витрати сил.

1. Фантастична гнучкість

Слово «фантастична» використовується тут не дарма, бо мало сказати просто гнучкість. Проводячи багато годин перед комп’ютером, гнучкість можуть втратити навіть ті, хто раніше був дуже гнучким. Не варто думати, що у вас не вистачає часу на найпростішу вправу, це відмовка. Серед ефективних способів повернути колишню гнучкість або набути нової гнучкості, найкраще рішення – стояти в планці щоранку.

Планка допомагає підвищити гнучкість м’язів, включаючи плечі, ключицю, біцепси та стегна. Різні положення планки працюють із різними групами м’язів. Спробуйте виконувати планку (rocking plank), бічні планки, зворотну планку і планку з торканням плеча.

2. Ясність розуму та спокою духу

Стояти в планці корисно всім, незалежно від того, чи є ви трудоголіком чи ведете спокійний спосіб життя. Як і будь-яка спортивна вправа, планка – це природний підсилювач настрою. Сидячий спосіб життя приносить стрес та проблеми зі здоров’ям у наше життя. Вправа планка сприяє розтяжці та розслабленню групи м’язів, які зазвичай перебувають у тонусі, допомагає зняти напругу та очистити розум. Регулярне виконання планки допомагає знизити рівень стресу, знімає відчуття складності проблем та приносить більше радості у ваше повсякденне життя.

3. Ідеальний прес

Бажаєте отримати гарний підтягнутий живіт, не докладаючи особливих зусиль? Увімкніть вправу планка у свій фітнес-графік. Здорове харчування + планка допоможуть вам бути у чудовій формі. Але не варто очікувати на результати за короткий термін. Терпіння та регулярність виконання вправ мають стати вашими вірними друзями.

4. Відмінний спосіб зняти біль у спині

Якщо ви хочете полегшити біль у спині, а також зміцнити поперек, вам просто необхідно регулярно стояти в планці. Мова, звичайно, не йде про той біль у спині, який потребує серйозного лікування. В цьому випадку краще звернутися до фахівця. Планка буде доречною, коли ви відчуваєте втому після довгого робочого дня. Замість того, щоб дивитися телевізор або проводити свій вечір із ноутбуком, візьміть за правило стояти у планці. Ви відчуєте миттєве полегшення і навіть краще спатимете.

5. Красива постава

Хто не хоче мати чудову поставу? Адже це ознака міцного здоров’я та впевненості у собі. Якщо ви стоятимете в планці, то зможете зберегти гарну поставу, змусивши працювати такі м’язи, як м’язи грудей, спини, плечей, шиї та живота. Хіба тільки цієї причини недостатньо, щоб стояти в планці, включивши її в свій розпорядок дня?

Виконуючи різні варіанти вправи планки, ви можете опрацювати практично будь-яку область вашого тіла, щоб досягти приголомшливих результатів. Однією з кращих переваг планки є можливість тонізувати організм, не виснажуючи себе. Ви можете стояти в планці незалежно від погоди, місця та фінансового стану.

 

Джерело


Добавить комментарий