6 ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ (І ЩО З ЦИМ РОБИТИ!)

Главная, Мода

Ось деякі з найпоширеніших причин, чому ви досягли плато дієти. І ці знання допоможуть вам зорієнтуватися, що робити далі.

Можливо, вам потрібний пробіотик

Якщо ви роками сиділи на дієті зі шкідливою їжею, швидше за все, у вас бактеріальний дисбаланс у кишечнику. Навіть якщо ви не відчуваєте дискомфорту в животі. Нові дослідження показують, що накопичення жиру може посилюватися бактеріальним дисбалансом. Дотримання здорової дієти разом із прийомом пробіотиків (корисних бактерій) може допомогти вам, якщо ви застрягли в режимі накопичення жиру.

У вас прихована харчова чутливість

Навіть якщо ваш тест на харчову алергію дав негативний результат, можливо, ви маєте справу з харчовою чутливістю. Харчова чутливість відрізняється від алергії, але все одно може мати негативний вплив.

Чутливість до їжі зазвичай потребує більше часу, перш ніж з’являться симптоми. Від 24 до 72 годин після вживання їжі. І харчова чутливість не виявиться в аналізі крові. Але вони можуть призвести до запалення , а отже, до збільшення ваги.  

Дізнайтеся більше про харчову чутливість. Перегляньте вправу, яку ви можете робити вдома, щоб визначити, чи не реагуєте ви на їжу негативно.

Ви їсте забагато калорій.

Дієта плюс фізичні вправи – виграшна комбінація. Але якщо ви покращили свою гру в спортзалі, а ваги не зрушуються з місця, ви можете переглянути свою дієту.

Ви винагороджували себе їжею за таку наполегливу роботу в тренажерному залі? Стати більш поблажливим до дієти – це не вихід. Тому не забувайте продовжувати дотримуватися свого плану харчування, дотримуючись своїх цілей щодо фізичних вправ.

Ви весь час у стресі

Раніше стрес зазвичай означав небезпеку для вашого життя. Отже, ваша реакція на стрес розроблена спеціально для того, щоб допомогти вам пережити ці рідкісні моменти, що загрожують життю. Але що відбувається, коли повсякденні стреси сучасного життя постійно викликають реакцію на життя чи смерть?

Гормон стресу кортизол допомагає організму залишатися в режимі накопичення жиру.  Це частина відповіді «борись або втікай». Отже, якщо ви ігнорували свій рівень стресу, а вага не зрушуються з місця.

Ви маєте позицію «все або нічого».

Припустимо, ви харчуєтеся строго вдома. Але як тільки ви виїжджаєте на відпочинок, ви ні в чому собі не відмовляєте.

Відповідь полягає в тому, щоб ніколи не дивитися на дієту як на все або нічого. Здоров’я – це вибір способу життя, а не тимчасовий план, який ви виконуєте чи відмовляєтеся. Це означає, що завжди є місце для частування. Але це не привід втрачати контроль

Навчіться лікувати себе іншими способами, крім їжі. І в той же час перестаньте дивитися на все як на все або нічого. Поміркованість — найкраща довгострокова стратегія.

Ви їсте набагато більше цукру, ніж ви думаєте.

Despite eating healthy foods and exercising some people have trouble losing weight.

Якщо ви впевнені, що все робите добре, а ваги не зрушуються з місця, настав час провести певне дослідження. І не впадайте у відчай, якщо виною цьому є прихований цукор.

Припустімо, ви додаєте пару додаткових кавових вершків у свій ранковий напій. Це здається досить невинним. Але весь цей цукор додається. І ви не отримаєте безкоштовний пропуск, якщо використовуєте крем із штучними підсолоджувачами. Багато досліджень показують, що підроблені підсолоджувачі також сприяють збільшенню ваги.


Добавить комментарий