7 відтінків в манікюрі на 2023 рік, які пасуватимуть до ВСІХ образів

Главная, МАНИКЮР

Який з усіх існуючих відтінків вибрати? Безсумнівно, ті, які будуть трендом 2023 року.

Приглушений блакитний.

Цей красивий блакитний тон. Такий манікюр не повинен бути занадто яскравим чи занадто світлим. Цей колір ідеально підходить для поєднання з гарними золотими чи срібними аксесуарами.

Рожевий.

Він був одним із фаворитів у 2022 році, і продовжуватиме встановлювати тенденції в найближчі місяці не лише через майбутній фільм Марго Роббі, а й через те, що цей колір яскравий і дівчачий. Незалежно від довжини результат буде самим ТОПовим.

Розкішне золото

Ви один з тих, хто віддає перевагу більш елегантним кольорам? Тоді дайте шанс цьому розкішному тону, яким ви будете сяяти на будь-якому заході. Як це поєднати? З одягом бежевого , чорного або білого кольорів. Крім того, ми пропонуємо вам додати до свого вбрання милі срібні каблучки для контрасту. Обіцяємо, ваші руки будуть приковувати всі погляди!

Яскравий білий

Якщо є колір, який виражає тиху розкіш, то це яскравий білий, який, до речі, чудово виглядає з будь-яким одягом і відтінком шкіри.

Єдине, на що слід звернути увагу, вибираючи його, це те, що він повинен завжди бути чистим і ідеальним по краях, щоб він відображав ту чистоту, яка так вирізняє тенденції нігтів 2023 року .

Глибокий чорний

Оскільки це темний тон, ви відчуєте себе сильнішими з першої миті, коли нанесете його на свої нігті, і він поєднується з усіма кольорами! Від білого до темно-червоного.

ПОРАДА чорний лак для нігтів може виявити деякі ознаки старіння або пошкодження ваших рук, наприклад зморшки, плями та шкіру, тож візьміть це до уваги!

Зелений

Такого відтінку ви, напевно, не очікували, але він продовжить домінувати скрізь – як зелений Bottega у 2022 році. Відповідно до психології кольору, він виражає свіжість, здоров’я та спокій, і залежно від того, як ви поєднуєте його з одягом

Пурпурний

Вважаєте себе вірним любителем моди? Тоді ви як ніхто знаєте, що Viva Magenta нещодавно був оголошений кольором 2023 року Інститутом Pantone. З цієї причини він не може бути відсутнім у вашому манікюрі цього року!


Добавить комментарий