Американський манікюр: швидко робиться, довго тримається

Главная, Красота, МАНИКЮР

Про французький манікюр ми знаємо давно і, здається, абсолютно все. Але чи чула ти хоч раз про американську техніку манікюру? Адже насправді вона набагато старша і поширена.

Розповідаємо про всі деталі американського манікюру та правила його виконання.

Кожна з нас хоча б раз робила французький манікюр або хоча знає його головну відмінність від інших видів дизайну. Цей тип манікюру набув особливого поширення у 2000-х, але незабаром зійшов нанівець, а знову популярним став у 2021 році. Ось тільки не з білою облямівкою, а з яскравими кольоровими варіаціями.

Чула ти, напевно, і про корейський манікюр. А точніше, про неймовірну різноманітність технік, які існують у його рамках. Азіатські нейл-майстри ніколи не зупиняються на досягнутому і щосезону дивують світ новими б’юті-трендами, які не завжди легко повторити.

А чи ти знала про те, що в США теж існує власна методика манікюру? Що цікаво, з’явилася вона куди раніше, ніж решта нейл-техніки!

«Народження» американського манікюру випало на 1950-ті, як і багато інших б’юті-тренди. У повоєнний час образ американської жінки, а точніше американської домогосподарки, став справжнім порятунком від жахів минулих років. Американки намагалися бути бездоганними у всьому — як кажуть, до кінчиків нігтів. І тішити цим своїх чоловіків.

Звісно, ​​відтоді ідеалізований образ домогосподарки неодноразово критикувався. Саме він у різні часи ставав причиною зародження секс-революцій, так і руху бодіпозитиву.

Зрештою, американки перестали бути заручницями найсуворіших б’юті-стандартів, але від улюбленого манікюру все-таки не відмовилися.

Що таке американський манікюр

Американська техніка манікюру має на увазі поєднання краси, витонченості, але в той же час практичності та зручності. Завдяки йому жінка має забути про всі проблеми, що можуть принести нігті. Як щодо догляду, так і поєднання з гардеробом.

У класичному американському манікюрі прийнято поєднувати колір нігтів із відтінком помади, яким користуєшся на постійній основі. Саме тому палітра тут не така вже й велика і обмежується нюдовими, червоними і — набагато рідше — темнішими винними відтінками. Що ж, проте з таким манікюром можна і в офіс, і на вечірку!

Ще один важливий нюанс – це форма та довжина нігтя. Американки, хоч і практичні особи, але люблять робити ставку на жіночність. Саме тому більшість з них вибирає овальну форму нігтя та невелику, але все-таки довжину. Таке поєднання підходить будь-якій формі рук і не потребує тривалого відрощування.

Кольори американського манікюру

Звичайно, за десятиліття свого існування американський манікюр уникнув суворого дотримання правила «Які нігті — така помада». Ну як мінімум тому, що сьогодні далеко не всі жінки обов’язково (і мало не цілодобово) ходять з помадою на губах. У техніці допускається варіація під безбарвні губи, наприклад з матовим ефектом. Головне – ніякого дизайну та складності!

Современный американский маникюр подразумевает и использование сразу нескольких оттенков. Правда, они по-прежнему должны быть довольно спокойными и выдержанными, чтобы не сильно выделяться в общей массе. Ну а чаще всего в ход идут полупрозрачные оттенки. Во-первых, такие лаки наносятся куда проще насыщенных и не требуют долгих и выверенных движений кисточкой. А во-вторых, если вдруг с ногтем что-то случится, скол лака не будет так сильно бросаться в глаза и тебе не понадобится сразу же бежать в салон или садиться и самостоятельно переделывать маникюр.

Если же хочется чего-то более насыщенного, чем скромный нюд, лучше выбирать богатые глубокие оттенки. Или разбавлять бежевую гамму темным акцентом на парочке ногтей, хотя это уже и считается слишком смелым и нетрадиционным решением именно для американского маникюра.

Правила догляду за американським манікюром

Б’юті-гуру з Мережі давно говорять про те, що знайти якісний манікюр в Америці та Європі просто неможливо. Принаймні тому, що місцеві нейл-салони дуже обмежено ставляться до догляду за нігтями та кутикулою — боячись випадково порізати клієнтку, яка може подати за таке до суду. Так що розраховувати при візиті можна тільки на оновлення покриття та легкий догляд за руками.

Американський манікюр має на увазі посереднє ставлення майстра до нігтів: мінімальне опрацювання форми нігтя, яку можна легко повторити і в домашніх умовах. А якщо щось пішло не так і ніготь зламався, можна легко підпиляти й решту під його нову довжину. Ну, хіба не привабливо звучить?

Джерело


Добавить комментарий