Багатошарова стрижка – засіб перетворення для всіх типів волосся

Главная, Совет, Стрижки

Градуйована стрижка або драбинка – найунікальніший і неперевершений спосіб змінити зовнішність, перетворивши його на краще.

Особливість ступінчастої драбинки як багатошарової стрижки полягає на думку фахівців у її універсальності: вона підходить всім представникам жіночої статі. В результаті такої стрижки вдосконалюється образ, перетворюється стиль та манери жінок.

Стрижка драбинкою — це, однозначно, зміни на краще.

Своєрідність шарів стрижки – у техніці зрізування волосся: найчастіше починаючи з верхівки і закінчуючи кінчиками, при якій волосся виходить різної довжини. Стрижка ярусами дає можливість створити зачіски, що акцентують увагу на неординарності та індивідуальності жінки. Крім змін зовнішності, стрижка волосся нерівномірними шарами робить образ ще більш розкішним, особливо, якщо у володарки волосся пишна шевелюра.

А володарки “рідкісного” і тонкого волосся за допомогою подібної стрижки можуть досягти бажаного об’єму та пишної зачіски.

Кучеряве волосся для модниць не проблема: в результаті багатошарової стрижки вдається легко укласти ці завитки.

Основна особливість стрижки в тому, що волосся драбинкою надасть будь-якому типу обличчя досконалий вигляд. Шари волосся різної довжини пом’якшують обриси обличчя, надають їм жіночності, при цьому погляд стає більш виразним і відкритим. Ступінчаста стрижка сприяє створенню стильних та відмінних образів. Вона екстравагантно виглядає і на короткому і на довгому волоссі, ефектно підкреслює колоритно забарвлені або меліровані пасма.

Різноманітність стрижці додають різні чубчики – короткі або довгі, іноді асиметричні.

Багатоступінчаста зачіска своєрідно виглядає на волоссі різної довжини.
При коротких – виділяється обличчя і на маківці волосся створює великий об’єм. При цьому жінки здаються молодшими за свій вік, мають більш вишуканий і жіночний вигляд.

На волоссі середньої довжини яруси, що утворилися, наголошують на витонченість зачіски і чіткі риси обличчя. Додатковий відтінок вносить ефект рваних пасм, що виражає височину і мрійливість у вигляді власниці зачіски.

Лісеня на довгому волоссі можна зробити різними шляхами.

Короткі пасма волосся в основному починаються з верхівки, іноді з середини або з кінців. Багатошарова стрижка підходить для всіх типів волосся – від прямого до кучерявого, від тонкого і густого, з чубчиком або без. Стрижка виражає елегантність, граціозність та гармонію прекрасної статі.

Багатоярусні ступінчасті стрижки знову в моді. Більшість жінок воліють саме цей різновид стрижки. І причин тому багато.

1.Вона універсальна, оскільки підходить будь-якій формі особи.
2. Підходить до будь-яких вікових вимог.
3. Невибаглива у догляді. З нею легко впоратися навіть у домашніх умовах. З такою стрижкою можна часто експериментувати і в результаті можна створити велику кількість різних стильних образів.
4. Залежно від типу зачіски можна скоригувати форму обличчя: приховати недоліки та одночасно продемонструвати переваги.
5. Для збереження форми стрижки немає потреби часто відвідувати перукарські салони: вистачить одного разу протягом 2-х або 3-х місяців. З такою зачіскою ви виглядатимете доглянуто і модно.


Добавить комментарий