Бойфренд-боб – найпопулярніша омолоджуюча стрижка для короткого волосся

Главная, Стрижки

Модна та стильна зачіска підкреслить переваги обличчя, а невдала – недоліки. Одна з трендових зачісок сезону – бойфренд-боб.

Така стрижка є вдосконаленою та укороченою версією класичного боба. Довжина локонів варіюється від рівня підборіддя до середини шиї. Особливість стрижки у рівній лінії зрізу – без подовження до потилиці чи обличчя, і квадратна форма.

 

Стрижка бойфренд-боб красива, ефектна, жіночна та креативна. Вона практична та візуально омолоджує жінку, яка її носить. Така зачіска відмінно виглядає як на тонкому і прямому, так і на густому і кучерявому волоссі, її можна носити з чубчиком або нього. Найкраще укладання виглядає на власницях тонкої шиї.

Оптимальний варіант укладання – просто вимити голову, нанести трохи стайлінгового засобу та просушити, збиваючи пасма руками. Якщо форма обличчя – ідеальний овал, можна дозволити собі зробити прямий проділ та заправити волосся за вуха.

Для створення романтичного образу краще використовувати фен-праску. Проведіть ним до середини пасма, після чого поверніть прилад усередину, а потім назовні. Так на локоні утворюється невеликий вигин. Залишиться струснути волосся, щоб досягти ефекту легкості та недбалості.

Щоб виглядати гламурніше, можна зробити косий пробір і меншу частину заправити за вухо, а більшу – зробити більш об’ємною, наприклад, завити.

Додати зачісці об’єму можна, завивши кінчики волосся від обличчя або до обличчя – воно виглядатиме худшим. Таке укладання – ідеальний варіант для побачення. Щоб локони не пушились, нанесіть на пасма трохи крему або воску – для додаткового блиску.

Якщо використовувати бігуді або заплести на ніч коси, зачіска виглядатиме екстравагантно та мило.

Джерело

 

 


Добавить комментарий