Більше не стильно: 4 основних анти-тренду в дизайні брів. Вони можуть зіпсувати ваш зовнішній вигляд

Главная, Красота, Совет

Брови відіграють вирішальну роль у сприйнятті жіночої особи.

Правильно підібрана форма, професійна корекція та фарбування можуть творити чудеса та здатні змінити зовнішній вигляд. У той же час помилки стилістів у бровах можуть просто зіпсувати навіть людину з ідеальними особливостями. В індустрії краси є свої тенденції та антитенденції, і ми з’ясували, що вже не стильно цього року.

1. «Геометрично» арочні брови
Нещодавно брови були спроектовані з використанням лінійки шляхом малювання ліній. Але цього року це не модно; необхідно підкреслити свою природну форму брів. Немає більше геометрії та розрахунків — лише креативність.

 

2. Зрілі жінки з надто широкими та густими бровами
Останнім часом стало зрозуміло, що зрілі жінки з широкими та густими бровами виглядають набагато старшими. Отже, якщо вам 50 років і більше, зробіть брови тоншими та точнішими.

3. Темні брови для будь-якого кольору волосся

В результаті «революції» у дизайні брів усім потрібні темні, широкі та виразні брови. Але тепер ясно, що фарбування брів у чорне не є універсальним рішенням. Тінь та форма надзвичайно важливі.

4. Гострий кут
“Кутові” дуги – це реліквія минулого. Більше не потрібно малювати гострі вигини – це вже не стильно. І це хороша новина, тому що для дизайну брів потрібно менше часу.

 

Сподіваємося, що ця інформація виявиться корисною. Будьте модним та стильним цього року!


Добавить комментарий