Чи довге загоєння після пластики повік

Главная, Совет

Пластика повік, або блефаропластика, не відноситься до тих операцій, які дуже швидко загоюються.

Через те, що шкіра повік ніжна і переносить оперативне втручання, їй потрібен час на відновлення. Саме тому слід шукати клініку, яка забезпечує пацієнтам можливість провести деякий час в стаціонарі під наглядом лікаря, який може одразу призначити необхідне лікування у разі ускладнень. В Івано-Франківську варто звернутися до доктора Грицевича https://hrytsevychclinic.com/services/eyelid-plastic.

Причин, з яких звертаються саме за блефаропластикою, багато. Серед них поліпшення зору – адже опущені, навислі верхні повіки можуть заважати повноцінно бачити, та естетичні причини:

  • Пластика повік може видалити надлишки шкіри та зменшити зморшки, надаючи більш омолоджений та молодий вигляд.
  • Блефаропластика може допомогти видалити або змінити положення надлишків жиру під очима, що призведе до більш гладкого і свіжого вигляду.
  • Операція повік може заповнити або замаскувати цю область слізної западини, що знаходиться між нижньою повікою та щокою, зменшуючи втомлений вигляд.
  • Пластика повік може підвищити загальну гармонію рис обличчя, усунувши асиметрію або диспропорцію, спричинену проблемами повік.

Час відновлення після операції може відрізнятися залежно від людини та обсягу виконаної процедури. Як правило, для початкового загоєння потрібно кілька тижнів, а для повного загоєння може знадобитися кілька місяців.

У перші кілька днів після операції ви можете відчувати набряки, синці та дискомфорт навколо очей. Ймовірно, вам доведеться застосовувати холодні компреси та тримати голову піднятою, щоб зменшити набряк.

Зазвичай шви знімають протягом першого тижня після операції. У цей час важливо уникати важкої діяльності, щоб мінімізувати ризик ускладнень. Більшість пацієнтів можуть повернутися до роботи та легкої діяльності через 1-2 тижні.

На протязі першого місяця синці повинні почати спадати, але у вас все ще може залишитися набряк. Лінії розрізу можуть бути злегка рожевими або червоними, але з часом вони повинні поступово зникати.

Наступні три місяці після операції набряк продовжує зменшуватися, і кінцеві результати стають більш очевидними. Лінії розрізу продовжують бліднути і стають менш помітними.

В подальшому більша частина набряку має зникнути, а лінії розрізу продовжують зникати та зливатися з природною текстурою шкіри. У цей момент ви можете відновити всі звичайні дії, включаючи фізичні вправи та носіння макіяжу. Важливо ретельно дотримуватися післяопераційних інструкцій вашого хірурга, щоб забезпечити плавне відновлення та найкращі результати. Відвідуйте всі наступні прийоми та повідомляйте про будь-які проблеми чи запитання, які можуть виникнути під час процесу загоєння.


Добавить комментарий