ЧИ ПОТРІБНО ВАРИТИ ПЕЛЬМЕНІ ПІСЛЯ ЗАКИПАННЯ

Главная, Кулинария

Пельмені зварити може кожен, різниця в тому, якими вони вийдуть на смак. Можна перетворити їх на липку калорійну масу, а можна насолоджуватися кожною пельмешкою. Цікаво й те, що навіть досвідчені кулінари не завжди знають, чи потрібно варити пельмені після закипання води.

Не так усе просто в цій справі і, якщо не розібратися в нюансах, напівфабрикат буде зіпсований. А нюансів вистачає.

Пельмені та схожі напівфабрикати, як вареники, манти чи хінкалі в середньому варяться 20-25 хвилин. Порядок такий. Заготовки кидають у киплячу підсолену воду, перемішують, варять, доки вони не спливуть. Зазвичай це займає не більше 6-8 хвилин після того, як пельмені опиняться в каструлі. А ось потім і починається найголовніше.

СКІЛЬКИ ВАРИТИ ПЕЛЬМЕНІ ПІСЛЯ ЗАКИПАННЯ

Щоб правильно відповісти на це питання, потрібно вивчити склад продукту – тіста, зокрема. Справа в тому, що рецептура та технологія приготування як у домашніх, так і магазинних пельменів різна, так само як і вага виробу. Тому слід запам’ятати, що пельмені із заварного тіста варяться після закипання 3-4 хвилини.

Якщо до складу тіста входить яєчний жовток, ці пельмені варять 7-10 хвилин. Коли варяться мініатюрні пельмешки (дитячі тощо), то вистачить і 4-5 хвилин. А щойно приготовані напівфабрикати варять на 1-2 хвилини менше, ніж заморожені.

Джерело


Добавить комментарий