Чистимо духовку легко, спосіб який працює

Главная, Совет

Якщо ви часто користуєтеся духовкою, то вам знайома така проблема, як накип і жир, що утворюються не тільки на дні, але і на стінках.

Якщо ви теж не любите довго терети духовку до блиску і хочете знайти найбільш легкий і доступний спосіб, обов’язково спробуйте очистити її одним оригінальним методом.

Нам потрібні:

будь-яка таблетка для посудомийної машини;

губка або бавовняна ганчір’я, тканина;

рулон одноразових кухонних рушників;

гумові рукавиці.

Як просто почистити духовку

Помістіть пігулку для посудомийної машини в миску і залийте гарячою водою. Перемішуючи, дочекайтеся повного розчинення. Багато води не потрібно – достатньо й однієї склянки.

Змочіть губку або бавовняну ганчірочку в цьому розчині, добре змастіть стінки, дно і верх духовки.

Намочіть одноразові рушники у цьому ж розчині і викладіть на всю брудну поверхню.

Можна спочатку розкласти тканину, а вже потім пройти зверху мокрою губкою, щоби рідина рівномірно ввібралася в серветки. Але це зручно робити лише на нижній поверхні. До боків і до стелі краще приклеювати вже вологі ганчірочки. Не забудьте приклеїти таким чином тканину до дверей духовки.

Залежно від ступеня загрязнення залишаємо все мінімум на 30 хвилин. Якщо духовка давно не очищалася, можна залишити розмокати бруд години на два, але слід час від часу знову пропитувати розчином рушника. Через належну годину цими ж ганчірочками протираємо поверхню, набираючи розм’ячений бруд, накип і жир. Якщо чистити так грубку регулярно, то великих плям утворюватися не буде. Для сильного загрязнення місць доведеться використовувати жорстку губку, змочену тим самим розчином. Але більшість п’ят можна видалити неймовірно швидко і легко, просто трохи протерів поверхні вологими рушниками.

Найкраще всю процедуру проводити в рукавичках, тому що в таблетці для посудомийки містяться активні речовини, що погано впливають на шкіру людини. Після такого очищення протріть поверхню вологої ганчірочки і духовка засіє від чистоти.

Джерело


Добавить комментарий