Чому не можна видавлювати вміст чайного пакетика і довго заварювати чай

Главная, Совет

Часто, коли люди заварюють чай, потім вичавлюють чайний пакетик до останньої краплі або тримають його в чашці занадто довго.

Чайний пакетик – дуже зручний винахід, завдяки якому ми можемо заварити чай у різних умовах. Деякі люди, заварюючи чай, просто занурюють пакетик у окріп. Чому так не можна робити і як правильно використовувати чайний пакетик, читайте у нашому матеріалі. Чайний пакетик краще просто залишити наполягати близько 3-5 хвилин. За цей час чайний лист набухне, розкриється і віддасть весь свій смак та аромат.

Але коли чай заварився, чайний пакетик слід відразу дістати і викинути, якщо не використовуватимете його для інших лайфхаків, про які ми писали в інших статтях.

Довге наполягання чаю не призведе до покращення смаку. Скільки потрібно заварювати чайний пакетик, краще прочитати на упаковці – різні види та сорти чаю вимагають різного часу наполягання, як правило, чай у пакетиках заварюється близько 3-5 хвилин.

Краще вибирати чайні пакетики чи пірамідки більшого розміру, у яких чайний лист краще розгортається і заварюється. Краще, якщо пакетики виготовлені з нейлону або шовку, смак чаю в таких пакетиках виходить набагато краще, ніж у паперовій упаковці. Витискати чайний пакетик краще не варто тому, що при заварюванні у чаї утворюється багато дубильних речовин. Вони в будь-якому випадку потрапляють у напій, а при віджиму ви просто вичавлюєте собі в кухоль справжній концентрат цієї шкідливої органіки. До того ж, при віджиму у воді виявиться занадто багато танінів, через що напій стане гірким.

Джерело


Добавить комментарий