Це один із останніх лайфхаків TikTok для волосся. Усі використовують цибулеву олію для свого волосся?

Главная, Красота

Це один із останніх лайфхаків TikTok для волосся.

Загальне прагнення до здорового волосся настільки сильне, що багато хто докладає чимало зусиль, щоб отримати його. Останнім прикладом цього є зростання використання домашньої цибулевої олії для волосся .

Так, ви правильно прочитали. Якщо ви користуєтеся Beauty TikTok, як і я, ви, швидше за все, бачили багато людей, які брали цибулю, варили її та робили власний домашній засіб для волосся. У зв’язку з цим постає запитання: чи варто всім нам бігати до місцевих продуктових магазинів, щоб запастися цибулею?

Щоб отримати краще уявлення про те, чи цей б’юті лайфхак із  TikTok є просто черговою оманливою тенденцією, ми звернулися до експертів. Подивіться, як вони розкладають все, що ви коли-небудь хотіли знати про цибулеву олію для вашого волосся нижче.

Що таке цибульне масло для волосся?

Цибулева олія для волосся, як пояснив Джон Кахен , доктор медичних наук, головний хірург  — це витягнутий з цибулі сік, який наноситься на шкіру голови та волосся. Доктор Кахен продовжує, пояснюючи, що, хоча зараз завдяки TikTok це вибухає, це не зовсім нове. «Деякі люди вже давно використовують як природний домашній засіб», — каже він. «На ринку вже давно є продукти, в якості інгредієнта яких також використовується цибуля».

Він каже, що більшість людей можуть використовувати цибульне масло для волосся; немає якогось конкретного типу або довжини волосся, яких слід триматися подалі від нього. Натомість все залежить від того, як ваша шкіра може відреагувати на цибулю. Він додає, що цю процедуру найкраще використовувати для тих, хто хоче стимулювати ріст волосся та збільшити об’єм волосся .

Чи дійсно використання цибульної олії для волосся має користь?

Є деякі попередні дослідження , які свідчать про те, що цибулева олія для волосся може допомогти при випаданні волосся та покращити здоров’я волосся та шкіри голови. Доктор Гаршик пояснює, що цибуля багата на сірку , яка, як вважають, підтримує та зміцнює волосся, оскільки кератин, який міститься у волоссі, також містить сірку. Вона додає, що цибуля має антимікробну та протизапальну дію , що може допомогти зберегти здоров’я шкіри голови.

Чи можете ви своїми руками зробити цибульне масло для волосся?

Доктор Кахен каже, що існують різні техніки для вилучення соку, і його можна використовувати окремо або в поєднанні з олією-носієм, як-от кокосова або жожоба, щоб полегшити процес нанесення. У багатьох відео показано, як користувачі нарізають цибулю та варять її, щоб виділити сік, перш ніж наносити її безпосередньо на шкіру голови. Доктор Гаршик додає, що цибульний сік і його олію-носій можна змішувати з іншими інгредієнтами, такими як лимонний сік, щоб замаскувати запах, або алое вера , щоб мінімізувати подразнення.

Чи пахне цибульне масло для волосся?

Коротка відповідь на це: ні — принаймні, ненадовго. Волосся не буде пахнути цибулею протягом кількох годин після використання, якщо ви його правильно змиєте.


Добавить комментарий