Цей 21-денний план ходьби, як за помахом чарівної палички позбавляє від 5-7 кг зайвої ваги і не тільки!

Главная, Совет

На сайті Better Me з’явився фантастичний, але дуже простий план, що допомагає швидко схуднути, зміцнити серце, хребет, прискорить кровообіг та активізує лімфатичну систему.

Більшість із нас більшу частину свого часу перебувають у сидячому положенні, що негативно позначається на здоров’ї серця, кровообігу та хребті.

Цінуйте кожну мить свого життя і БУДЕТЕ ЗДОРОВИМИ і красивими!

Цей план може допомогти вам схуднути без зміни вашого харчування. План поділено на три категорії: легкий, помірний та інтенсивний.

Перший тиждень : ходьба в помірному темпі протягом 5 хвилин вранці та ввечері. Збільшуйте тривалість ходьби на дві хвилини щодня. Отже, другого дня ходимо 7 хвилин вранці і 7 хвилин увечері. На третій день – по 9 хвилин. Таким чином, до кінця першого тижня тривалість ходьби буде близько 17-20 хвилин вранці і стільки ж увечері.

2-й тиждень: змішуватимемо темп, в який ми ходимо, це збільшить ваш метаболізм, а також він викликає ефект підвищеного спалювання калорій, тому що нашому організму доводиться пристосовуватися до різних швидкостей ходьби. Таким чином, на другому тижні перший день це 2 хвилини легкої ходьби, а потім 10 хвилин швидкої ходьби і знову 2 хвилини легкої ходьби.

День 2-й: 20 хвилин помірної ходьби в будь-який час дня, 3-й день – 5 хвилин легкої ходьби, а потім 12 хвилин швидкої ходьби, а потім 5 хвилин легкої ходьби. День 4 включає 20 хвилин помірної ходьби в будь-який час дня, 5-й день: 5 хвилин легкої ходьби, 15 швидкої і 5 легкої знову. День 5: 20 хвилин помірної ходьби, а 6 день – 5 хвилин легкої, 18 хвилин швидкої, потім 5 хвилин знову легкої.

3-й тиждень: в перший день піднімайтеся і опускайтеся сходами протягом 10 хвилин, а потім 2 хвилини легкої ходьби. День другий: 20 хвилин помірної ходьби. День третій: 12 хвилин вгору сходами, за якими йдуть 2 хвилини швидкої ходьби. День 4-й: 25 хвилин помірної ходьби та два підходи з 12 присідань. День 5: 20 хвилин – сходи і 3 хвилини легкої ходьби. День 6: 25 хвилин помірної ходьби, а в 7 день – 20 хвилин швидкої ходьби, а потім 3 хвилини легкої ходьби.

Дотримуючись цього тритижневого плану, ви не тільки підвищите серцево-судинну активність, але й усунете 4-7 кг зайвої ваги, прискоріть метаболізм, покращите кровообіг і загалом почуватиметеся здоровішими.

Після завершення цього плану рекомендується щоденна ходьба протягом 30-40 хвилин. За бажання цей 21-денний план можна повторити.


Добавить комментарий