Цьому бідному хлопцеві відмовила дочка багатої людини… Через 10 років вони знову зустрілися…

Главная

Як знайти ідеального партнера? Є ті, повз які ми проходимо з різних причин!

Ми часто відкидаємо людей через те, що вони недостатньо багаті або виглядають не настільки ідеально, як нам хотілося б. Стільки можливостей проходить повз нас через наші поверхові переконання. Це займає у нас деякий час, і, зрештою, багато хто з нас приходить до усвідомлення того, що розум, індивідуальність, гумор та справжній зв’язок між двома людьми – це ключ до ідеального партнера.

Іноді, на жаль, буває вже надто пізно.

Ось таку кумедну історію можуть прочитати люди в Інтернеті про жінку, яка не дала чоловікові шансу через його фінансове становище. Але за 10 років вони зустрілися знову. Вона швидко розповість чоловікові про свою нинішню ситуацію. Завидна дружина, яка вважала, що гроші є ключем до щастя, була у великому шоці, коли виявила, що між її новим чоловіком та цією людиною, якій вона колись відмовила, існує зв’язок. Відмінна розповідь та чудовий урок для багатьох людей!

« Знайди і одружуйся з дівчиною свого рівня !!!».

Знехтуваний таким жахливим чином хлопчик так і не зміг забути її.

Через 10 років вони випадково зустрілися в торговому центрі.

«Вона одразу впізнала його і сказала: «Гей, як ти? У мене так вдало склалося особисте життя, я одружена з дуже успішною людиною, і її зарплата складає $15 700 на місяць! А чого досяг ти у своєму житті?».

Чоловік, почувши ці болючі слова від жінки, яку так сильно любив, ледве стримуючи сльози, промовчав.

Не минуло й кількох хвилин, як її чоловік повернувся. Але перш ніж дівчина змогла сказати хоч слово, її супутник одразу впізнав людину, з якою вона розмовляла, і сказав: «Сер? Добридень! Я бачу, Ви вже познайомилися з моєю дружиною! “Доброго дня містер…?” – відповів чоловік. “Містер Картер, Сер!”.

Потім чоловік повернувся до дружини і сказав: «Люба, я хочу познайомити тебе з моїм босом. Йому належить проект $100 мільйонів, над яким я працюю!». Жінка була настільки приголомшена таким поворотом подій, що не змогла навіть вимовити й слова. Чоловік просто посміхнувся і сказав: «Добре, містере Картер. Я повинен йти. Маю важливі справи. Було приємно побачити Вас сьогодні. Щасливого Вам дня! На хвилину, пара просто дивилася на чоловіка.

«Після того, як вона змогла прийти до тями, жінка запитала чоловіка в подиві: «Це був твій бос?». «Так, люба. Він дуже скромна людина, але у його житті була досить сумна історія. Кажуть, що він колись любив одну жінку, але вона покинула його, бо він був тоді простим бідним хлопчиком. Тому він дуже старався. І завдяки своєму розуму він став дуже успішним. Тепер він мультимільйонер, який заробляє мільйони доларів на місяць. Щоправда, на жаль, він не зміг подолати своє горе і досі не самотній».

Чоловік попрямував до виходу і сказав своїй дружині: «Як би зараз пощастило тій леді, якби вона вийшла заміж за нього?!». Жінка була в повному шоці і не могла вимовити жодного слова!».

Мораль історії така – ніколи не судіть передчасно. Все змінюється і Ваше погане ставлення до людей колись обов’язково відгукнеться. Крім того, гордо приймайте відмову і перетворюйте її на силу, з якою слід зважати, що, у свою чергу, може мати дуже цікаві результати. І не впадайте у депресію! Чоловік дійсно змінився, однак, він виявив, що жінка, як і раніше, воліла гроші, а не справжнє кохання!


Добавить комментарий