ДІЄТОЛОГИ НАЗВАЛИ 14 ГОЛОВНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НІЯК НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ

Главная, Совет

Схуднення — складний процес, і особливо важко, коли прикладаєш всі зусилля, результату — нуль.

Про це пише Pop Sugar.

Провідні дієтологи виділили 14 причин, через які ніяк не вдається схуднути.

1. Дуже сувора дієта

Якщо ви мало їсте, але дуже посилено тренуєтеся — ви тільки завдасте шкоди організму. Адже ви не отримуєте всіх потрібних компонентів з їжі, а всю силу витрачаєте на фізичну активність.

2. Ви любите солодощі

Скажіть «ні» хлібу, шоколаду, печиву, картоплі фрі. Але не думайте, що це назавжди. Знайдіть їм здорові, але смачні замінники або включайте в свій раціон раз в декілька днів невелику порцію улюблених ласощів.

3. Вживання цукру і оброблених продуктів

Це — порожні калорії, які сильно впливають на рівень інсуліну. Ці продукти багаті вуглеводами, вони не дають вашому тілу потрібних елементів, тому ви в кінцевому підсумку відчуваєте себе голодним, що змушує вас більше хотіти їсти.

4. Ви не стежите за тим, що і коли їсте

У плані схуднення важливий кожний прийом їжі. Заведіть собі харчовий щоденник, де записуйте все, що ви з’їли протягом дня. Також розрахуйте свою норму споживання калорій і намагайтеся не виходити за ці рамки.

5. Ви не плануєте харчування заздалегідь

Коли настає голод, ми готові з’їсти все, що попадеться під руку. Тому потрібно заздалегідь планувати, що і коли ви будете їсти. Ви можете створювати меню на тиждень. Це не тільки заощадить вам час, але й гроші.

6. Нестача або надлишок білка

Дієта з високим вмістом білка дійсно дає результати, але вона не є корисною в довгостроковій перспективі. Все — через брак інших потрібних елементів.

Пам’ятайте головне правило — їжа повинна бути різноманітною і корисною.

7. Компенсація шкідливої ​​їжі вправами

Тут справа навіть не у схудненні. Об’їдаючись до упаду, а потім виснажуючи себе тренуваннями, щоб спалити калорії, ви формуєте неправильне ставлення до їжі.

8. Відсутність підтримки

Завдяки підтримці вам буде набагато легше впоратися зі схудненням. Якщо немає підтримки рідних — завжди є спеціальні групи в соціальних мережах.

9. Ви мало їсте

Різке скорочення щоденного споживання калорій здається найпростішим і легким способом схуднути. Але без достатньої кількості їжі, організм стане сповільнювати метаболізм і руйнувати м’язи.

10. Читміли

Якщо ви харчувалися правильно весь тиждень, то на вихідних нам хочеться розслабитися і нагородити себе. Але це помилковий шлях. Так ви робите багато кроків назад. Адже один день споживання шкідливої ​​їжі нівелює весь прогрес за тиждень.

11. Ви п’єте недостатньо води

Оскільки організм часто плутає почуття спраги і голоду, потрібно вживати достатню кількість води в день. Це також допоможе вивести токсини з організму.

12. Мало овочів

Овочі допомагають швидше насититися. Важливо включати овочі в кожний прийом їжі.

13. Вживання коктейлів на вечерю

У такий спосіб ви не скорочуєте калорії, а тільки шкодите собі. Ви швидше сп’янієте. Пам’ятайте також, що алкоголь — дуже калорійний.

14. Захоплення дієтичними добавками

Маркетинг переконує нас у тому, що «дієтичні» продукти працюють. Але вони — штучні, і наш організм не засвоює їх добре. Краще знайдіть більш натуральні та здорові аналоги.

Зображення — pinterest.com.


Добавить комментарий