Дівчина з обкладинки Brave Time Аеша демонструє результати неймовірної операції після того, як афганський чоловік відрізав їй ніс

Главная

Молода афганська жінка, якій відрізали ніс і вуха після того, як вона втекла від жорстокого шлюбу, оприлюднила результати реконструктивної операції по відновленню свого обличчя.

Айша Мохаммадзай стала відомою на весь світ після того, як її фотографія з’явилася на обкладинці журналу Time.

19-річна дівчина стала символом пригнічення жінок в Афганістані після втечі з охопленої війною країни. Через три роки у неї нове обличчя та життя.

Нове обличчя: Айша Мохаммадзай, яка стала символом гноблення жінок в Афганістані після втечі з охопленої війною країни, демонструє результати своєї реконструктивної операції.

Рани Айші заживають, але вона живе зі шрамами випробування, яке мало хто міг уявити

У рамках лікування, яке змінило життя, її лоб роздувся, і темна, обвисла плоть тепер покриває місце, де колись був її ніс – до того, як її чоловік відрізав його.

Лікарі помістили надувну силіконову оболонку під шкіру її чола та поступово наповнили її рідиною, щоб розширити її шкіру та забезпечити їх додатковою тканиною для її нового носа.

Вони також взяли тканину з її передпліччя та пересадили її на обличчя, щоб сформувати внутрішню оболонку та нижню частину носа.

Рани Айші заживають, але вона живе зі шрамами випробування, яке мало хто міг собі уявити. Виступаючи вперше на телебаченні в програмі ITV Daybreak, вона розповіла історію, що стоїть за цією фотографією.

Вона сказала: «Щодня мене ображали мій чоловік і його сім’я. Душевно і фізично. Потім одного разу це стало нестерпним, тому я втік.

«Мене спіймали і посадили на п’ять місяців. Коли я вийшла, суддя відправив мене назад до чоловіка. Тієї ночі мене вивезли в гори.


Добавить комментарий