Градуйована піксі: у чому секрет бездоганного вигляду?

Главная, Стрижки

Багато жінок обирають саме короткі стрижки як постійний образ.

Це пов’язано не тільки із зручністю та зекономленим часом на укладанні, але й з привабливим виглядом. Однією з найцікавіших моделей виступає стрижка градуйована піксі. У чому її переваги?

Відмінні властивості градуйованої піксі

Піксі доводить, що коротка стрижка теж може бути жіночною. Оригінальна техніка виконання градуйованої піксі створює сміливу зачіску, в якій простежуються зухвалість та ніжність. Ця стрижка може відрізнятися деякими деталями, але є і постійні особливості:

Довжина волосся в градуйованій піксі варіюється, вкорочуючись від зони верхівки до потилиці та скронь;

Зачіска створює акцент на зоні плечей та шиї, що виглядає витончено та елегантно;

Пасма різної довжини по всьому периметру голови;

Обов’язково є багатошаровість;

Чубчик переважно подовжений, рідше вибирається короткий, асиметричний або рваний.

Ось деякі аргументи на користь градуйованої піксі:

Стрижка відмінно тримає форму і зберігає об’єм до відростання волосся, невибаглива у укладанні і відчутно заощаджує час на догляді.

Ще однією вагомою перевагою градуйованої піксі є її універсальність. Ця стрижка підійде майже будь-якій жінці.

Дівчата, що зважилися вибрати як нову зачіску градуйовану піксі, відзначають відчуття комфорту та легкості.

Градуйовану піксі однозначно оцінять консерватори та прихильники ділового стилю. Юні дівчата закохуються в цю стрижку за її простоту та ефектний вигляд. Зручність у поєднанні з красою – безпрограшний варіант.

Градуйована піксі впевнено лідирує на тлі інших коротких стрижок . Ця зачіска сподобалася як знаменитостям, так і звичайним жінкам. Градуйована піксі дозволяє кардинально змінити імідж, вносячи до нього легкість та жіночність. Відмінне рішення для сміливих дівчат, котрі цінують яскраві образи.

Ця стрижка поєднує в собі жіночність, простоту та стиль. Спробувавши градуйовану піксі один раз, важко не повторити образ знову. Багато дівчат знаходять за допомогою цієї зачіски свій образ.


Добавить комментарий