Градуйоване каре це: Яке воно градуйоване каре? Коротке, довге або з подовженням ~ Lokon+

Главная, Красота

Стрижка каре досить різноманітна, багато років тому вона стала класикою. Додаючи нові фарби та змішуючи різні стилі, стилісти винаходять нові неймовірні стрижки каре, серед її видів особливо виділяється градуйоване каре.

Градуювання  – це зріз волосся під певним кутом.

Додавши до традиційного автомобіля елементи каскаду, стилісти отримали нову стильну стрижку – градуйоване каре. Для жінок з волоссям середньої довжини, це буде ідеальним вибором зачіски. Підібравши правильну стрижку і, зробивши гарне укладання, ця стрижка підійде до будь-якого типу обличчя. Від звичайного каре, градуйоване відрізняється багатоступінчастою лінією зрізу.

Техніка

Градуйоване каре відрізняється подовженими пасмами попереду в поєднанні з укороченою потилицею. У класичному карі лінії зрізу ідеально рівні, то в градуйованому зрізається на кшталт драбинки.

Потилиця може бути як короткою, так і подовженою. На початку стрижки формується класична форма каре, після чого кожне окреме пасмо стрижеться каскадом. При цьому зауважимо, що пасма, які знаходяться вище, повинні бути коротшими, ніж нижні локони. Залежно від техніки, яку використовує майстер, каре може бути контрастним або плавним – обидва варіанти виглядатимуть ефектно. Верх зачіски від класичного каре особливо не відрізняється, змінюється низ за рахунок філіровки та багатошаровості.

Переваги

  • За рахунок різноманітності градуйоване каре підходить жінкам різного віку і не зупиняється на одноманітності форм обличчя, має омолоджуючий ефект.
  • Для коригування лику зачіска може змінюватись у різних місцях, за рахунок додавання або зменшення обсягу.
  • Полегшує укладання неслухняного волосся.
  • Підходить для всіх типів волосся, густого, тонкого, кучерявого.
  • Дає можливість використовувати багато стилів та напрямків.

  • Можливість створення різних образів: романтичних, наївних, химерних та ефектних.
  • Так само підходить як довговолосим красуням, так і короткостриженим німфам.

Недоліки

  • Вибір достатньо досвідченого майстра.
  • Постійний догляд за формою волосся.
  • Часте коригування зачіски.

Коротке градуйоване каре

Така зачіска виглядає легко, трохи химерно, невимушено.

Лінія зрізу може бути рівною попереду, тоді як потилиця може бути оформлена багатоступінчастою технікою. Коротка стрижка підкреслює красу вашого обличчя та шиї, і при цьому густота волосся не має значення для результату стрижки. У будь-якому випадку важлива техніка оформлення кінчиків волосся, багатошаровість вийде при градуюванні ножицями та при філіровці гострою бритвою.

Градуйоване каре на середню довжину

Ця зачіска універсальна у укладанні.

Це можуть бути і випрямлені пасма, і легкий невимушений безлад, який надасть вам природного вигляду. При відростанні на середньому волоссі зачіска не втрачає своєї легкості та доглянутості.

Градуйоване каре на довге волосся

Таке каре не потребує постійного трудомісткого укладання, досить злегка підправити форму і готова зачіска. Найпростіший варіант укладання – залишити волосся розпущеним. Якщо ви хочете, щоб ваше волосся блищало і мало дзеркальний вигляд, вам допоможе в укладанні щітка з натуральною щетиною. Цей варіант стрижки також відмінно підходить тим, хто не хоче носити чубчик. Звичайний прямий проділ із подовженими бічними пасмами ідеально підкреслять обличчя будь-якого типу. Для вузьких і витягнутих осіб бічні пасма підбираються коротше. Довжина дозволяє оформити каре стрижкою драбинки, частину локонів постригти рівно, а частину прикрасити витонченими пір’їнками. Поєднання технік додає силуету унікальність і необхідний керований обсяг.

Іноді для створення нового варіанту зачіски досить просто провести модне фарбування.

Можна усю зачіску виділити за допомогою різних технік мелірування та фарбування. Колірний контраст надасть вашому образу свіжості та новизни.

Градуйоване каре з чубчиком

Даний вид стрижки з чубчиком має універсальний варіант застосування. Але варто пам’ятати про обережність підбору жінкам із квадратним та прямокутним типом обличчя. З градуювання добре комбінується різний тип чубчика, що дає майстру широке поле для експериментів з вашим чином. Це і вам дає велику перевагу, тому що завдяки одній чубчику можна повністю змінити весь образ на краще і зробити його більш стильним, жіночним або навпаки, спокійним.

Чубчик грає безпосередню роль формування ідеальної форми особи, його корекції чи виділення важливих рис. Вона чудово підійде під будь-який тип волосся і зможе завершити образ, тим більше чубчик вважається найкращим способом підкреслити свою індивідуальність.

Градуйоване каре з подовженням

Тут майстер задіює метод подовження залишаючи волосся в колишній довжині (вибрану частину), а решта полотна зрізається згідно з підібраною стрижкою. Градуювання відбувається пізніше або під час самої стрижки, тут буде залежати від професіоналізму майстра. Такий метод ідеальний для тих, хто цінує зайвий міліметр волосся, але хоче поміняти образ в цілому.

На перший погляд залишається незначна довжина за розміром, але трохи пізніше волосся набуває справжньої форми каре і вся зачіска буде виглядати дуже гармонійно. Саме подовження зазвичай торкається бічних пасм від обличчя, але тут все чітко індивідуально.

Градуйоване каре для жінок старше 50-ти

Немає нічого кращого, ніж акуратна, красива та стильна зачіска для жінки за 50 років. Це запорука успішного зовнішнього вигляду, а як наслідок візуальне омолодження на кілька років. Адже в 50 років молодість для жінки настає вдруге і вона просто не може собі дозволити виглядати недоглянутою. Градуйоване каре, до речі зможе тут прийти на виручку і вирішити проблему разом.

Стрижка градуйоване каре — фото новинки зачісок боб каре

Тобто майстер підбирає певний варіант градуювання, вирішує буде присутній чубок або подовження, а вже після порекомендує фарбування. Стильне фарбування та каре – це безпрограшний варіант для жінок будь-якого віку, а особливо для жінок дорослої категорії.

Градуйовані стрижки каре – фото новинки

Стрижка градуйоване каре – це коротка жіноча зачіска, в якій гармонійно поєднуються укорочене волосся на потиличній частині та подовжені пасма, що знаходяться спереду. Лінія зрізу тут створюється за принципом «драбинки».

Перше, що робить перукар – це створює стандартну форму каре, після чого кожен локон підстригає за принципом каскаду.

При цьому неодмінною умовою градуйованої зачіски каре є те, що верхні пасма повинні бути коротшими, ніж нижні.

Зачіски каре без чубчика і з чубчиком виглядають однаково ефектно.

Градуйоване каре можна робити як плавно, так і контрастно: кожна з обраних технік виконання та створення стрижки цікава та приваблива.

Таку зачіску рекомендується робити на тонке волосся, оскільки драбинка здатна ліквідувати існуючі недоліки об’єму у шевелюри.

Крім того, каре в такому виконанні чудово виглядатиме на кучерявому волоссі.

Таким чином, каскадна стрижка, зроблена на кучеряве волосся, надасть локонам ще більшу легкість, легкість і об’ємність і грайливий вигляд ззаду. Для круглої особи рекомендується стрижка на подовження передніх пасм, які візуально підкоригують щоки та витягнуть обличчя.

Градуйована зачіска каре – фото на коротке волосся

Джерело


Добавить комментарий