Хороший вибір манікюрних ідей для довгих нігтів

Главная, МАНИКЮР

Хороший вибір манікюрних ідей для довгих нігтів

Чому складно бути щасливими тим, хто вміє думати

“Щастя розумних людей – найрідкісніша річ, яку я коли-небудь зустрічав”, – сказав король афоризмів Ернест Хемінгуей.

Іноді інтелект здатний доставити безліч перешкод на шляху до щастя. Ось 10 причин, з яких багатьом людям, які мають високий інтелект, щастя дається дуже непросто:

Розумні виставляють надто високі стандарти.

Володіти стандартами – це дуже непогано. Це дозволить вам не збиватися зі шляху, що веде до щастя та успіху. Проте надто високі стандарти можуть стати проблемою.

Розумні люди, як правило, знають, чого вони хочуть від життя і задовольнятися меншим відмовляються. У цьому їх високі стандарти поширюються всі сфери життєдіяльності: роботу, відносини, життєві цілі.

Насправді такі запити дуже складно задовольнити. Тому розумних людей постійно переслідує почуття розчарування у власних досягненнях чи роботі, яка дозволяє їм просуватися вперед. Їхні завищені вимоги до себе також можуть істотно впливати на їх взаємини з оточуючими.

Розумні люди часто прагнуть і не вміють приймати все, як є .
Якщо ви відчуваєте стан щастя, то ваш розум цілком знаходиться зараз. Ваша увага в такому випадку повністю налаштовується на те, що відбувається зараз.

Розумні у всьому шукають приховані смисли.

У дуже розумної людини знання превалює над усвідомленням. Його розум не здатний отримати задоволення від поточного моменту: він додає або віднімає з нього, уточнює або переформулює, розуміє або інтерпретує, просто блукає десь далеко та інше. Розум намагається «відредагувати» поточний момент і знайти в ньому сенс, тому що самого цього моменту йому недостатньо.

Ця незадоволеність штовхає розум на відчайдушну роботу, яка дозволила б йому отримати всю накопичену інформацію та спогади, що дало б йому можливість зробити цей момент «ще краще».

І протягом цього процесу розум поводиться нетерпляче, несамовито або розгублено, тому що його відкриття виявляються недостатніми або взагалі нічого не вдається знайти. І оскільки його поточних ресурсів виявляється недостатньо, він починає працювати ще більше: читати, писати, шукати в інтернеті та просто думати.

Щастя – це почуття швидкоплинного спокою ; інтелект – не знає спокою ніколи

Для щасливого розуму достатньо, що є. Така людина не прагне змінити сьогодення; він просто приймає його та діє виходячи з обставин. Занадто розумній людині, навпаки, догодити зовсім нелегко, тому вона так і не зможе зрозуміти, чим же так задоволений щасливий розум і звинувачуватиме його в лінощі.

Розумним людям доводиться найчастіше розчаровуватися, тому що у них завжди є очікування .

Дії не завжди дозволяє отримувати той самий запрограмований результат: розумні люди надто вірять у силу свого інтелекту та його здатності прогнозувати наслідки своїх дій.

6 . Розумні перебувають під прицілом самокритики постійно .

Більшість інтелектуальних людей мають достатню низьку самооцінку, і причина цього криється в постійних критичних зауваженнях, які вони відпускають по відношенню до самих себе.

Вони не здатні приймати свої недоліки, тому що вважають, що мають відповідати найвищим стандартам. Саме тому вони часто й у похмурому стані духу.

7 . Розумні шукають глибший рівень буття.

Більшість інтелектуальних людей вміють відрізняти хороше від поганого, і при цьому вони не здатні приймати негативні людські якості або ставляться до них дуже суворо. Усвідомлення суворої істини завдає їм біль і пригнічує, оскільки більшість розумних людей насамперед дивляться всередину себе.

Вони не можуть жити без постійного осмислення та оцінки отриманих результатів – це їхня друга натура. Високоінтелектуальні люди мають розум, який постійно ставить питання і змушує їх відчувати тривогу.

8 . Високий інтелект веде до психологічних проблем.

Люди з високим IQ страждають на особливий тип розладу, який змушує їх постійно все аналізувати і ставити питання. І цей шлях зазвичай не дає їм ні щастя, ні психологічного здоров’я.

Людський розум – це дуже складна і не до кінця вивчена. Надмірний аналіз та постійне відчуття ізоляції – це те, що часто супроводжує інтелектуальних людей протягом усього їхнього життя.

Щастя – повсякденна праця .

Розумним людям не слід так легко відмовлятися від суспільства інших людей. Саме з цієї причини багато розумних і чутливих людей відчувають себе такими нещасними.

Цілком природно те, що більшість інтелектуальних особистостей мають якісь чудасії і дивні захоплення. Але це не привід зовсім припинити спілкуватися з людьми, які не відрізняються такою ж проникливістю та чутливістю.

1 0 . Розумні люди у всьому бачать небезпеки .

Іронічні глузування та саркастичні випади з боку інших людей зазвичай застають їх зненацька. Подальший аналіз своєї поведінки лише посилює їхній смуток.

Багато розумних людей не досягають великих кар’єрних успіхів і можуть навіть перебувати у підпорядкуванні людей, менш освічених та інтелектуальних. Деякі інтелектуали, особливо творчі особи, навіть ламаються під тиском обставин та інших людей чи стають жертвами маніпуляцій.

Розумні сповнені сумнівів, а дурні у всьому впевнені на 100%

«Я такий розумний, що іноді не розумію жодного слова з того, що говорю», –
Оскар Уайльд.

 


Добавить комментарий