Хурма як справжні ліки, даровані природою: 10 причин збігати в магазин за лікувальним фруктом

Главная, Совет

Хурма як справжні ліки

Якщо фрукт вибрати правильно, він обов’язково буде солодким, оскільки містить у собі велику кількість цукру (1/4 від його складу). Декілька плодів хурми дозволять вам не боятися голоду при поході на роботу, оскільки вони насичені поживною енергією, і містять величезну кількість мінералів і вітамінів. Але це далеко не все, що може дати людині цей незвичайний плід. Давайте дізнаємось докладніше.

Корисні властивості хурми

1. Турбота про зір

У стиглій хурмі є велика кількість бета-каротину, який і зумовлює колір плода. Цей елемент сприяє зміцненню зору, запобігаючи старінню очей.

2. Захист дихальної системи

Бета-карантин також піклується про легені людини. Вживання хурми покращує здатність організму протистояти розвитку багатьох захворювань дихальних шляхів. Найактуальніший даний фрукт для курців.

3. Підтримка роботи серця

Калій і рослинні цукри, що містяться в даному фрукті, надзвичайно корисні для серця. Ці елементи здатні зміцнити стінки судин, а їх регулярне вживання дозволить вашому організму більш ефективно боротися з гіпертонією, а також привести до норми артеріальний тиск.

4. Допомога для кишечника

Хурма виступає як відмінна в’яжуча речовина, яка допомагає при розладах. Також вона позбавляє шлункових болів.

5. Обробка ран

Щоб позбавити рану від бактерій та посприяти її якнайшвидшому загоєнню, необхідно прикласти до неї шматочок очищеної хурми.

6. Порятунок нирок

З давніх-давен хурма використовується як засіб у боротьбі з хворобами нирок і сечового міхура. Солі натрію, що містяться в організмі людини, руйнують наші нирки, а магній, яким насичений даний фрукт, сприяє їх виведенню.

Також він має сечогінні властивості. Для того, щоб ними скористатися, необхідно щодня з’їдати 3 хурми, чергуючи вживання кожної зі склянкою гарячого молока.

7. Звільнення від анемії

Стає можливим завдяки вмісту у фрукті безлічі вітамінів і мінералів. Найбільш корисний чай із хурми.

8. Звільнення від болю в горлі

Вітаміни A та C підкріплюють імунну систему. Якщо ваш організм наздогнала хворобу, то горло можна прополоскати соком хурми, який слід розвести у чарці із теплою водою. Ефект ви помітите практично одразу.

9. Боротьба з депресивним станом

Достатньо одного фрукта на день для того, щоб наш організм отримав необхідну кількість магнію. Справа в тому, що цей мікроелемент дозволить заспокоїти роздратовані нерви та забезпечить здоровий сон. Крім того, на емоційному стані людини сприятливо позначаються глюкоза та фруктоза.

10. Косметичний засіб

Якщо з якоїсь причини ви не змогли з’їсти весь фрукт, не поспішайте його викидати. Насправді, на основі хурми можна приготувати чудовий засіб, який допоможе не лише позбутися вугрів, але й упоратися з розширеними порами.

Все, що вам слід зробити – це перемішати м’якоть плода та яєчний жовток. Суміш, що вийшла, слід нанести тонким шаром на обличчя, потримати 20 хвилин, а потім – змити водою.

Правильний вибір хурми

Найбільш поширена думка, що «хурма повинна мати терпкість». Однак воно неправильне. Справа в тому, що багато сортів передбачають терпкість при незрілості плода. Але якщо ви хочете насолодитися насолодою хурми, ми радимо вам зробити деякі маніпуляції.

По-перше, при покупці зупиняйте вибір на плодах, що мають гладку шкірку, і злегла м’якоть, що розвалюється. По-друге, заморозьте їх на ніч, а діставши з холодильника вранці, зверніть увагу на смужки, присутні на шкірці фрукта. Саме наявність цих смужок сигналізує про солодощі хурми, отже, чим їх більше, тим плід солодший.

Ми бажаємо вам завжди лише вдалого вибору при покупці такого неймовірно корисного фрукта, як хурма. Смачного вам лікування!


Добавить комментарий