Короткі стрижки, які змінять ваш образ (+12 фото)

Главная, Мода, Стрижки

Короткі зачіски

Короткі стрижки мають неймовірну популярність серед жінок будь-якого віку. Коротка стрижка чудово підкреслює вилиці та риси обличчя, а також надає вашому образу свіжості та яскравості.

Сьогодні у нашій статті ми поділимося з вами варіантами ультра модних та універсальних коротких стрижок, які підійдуть жінкам будь-якого віку.

Стильна коротка стрижка з чубчиком

Стрижка з чубчиком є ​​фаворитом серед жінок по всьому світу. Вона чудово підкреслює будь-яку стрижку. Ваш образ виглядатиме ніжним та жіночним.

Універсальна коротка стрижка боб з чубчиком

Це ідеальна стрижка для жінок із довгастою формою обличчя. Стрижка чудово підкреслить ваші переваги та приховає недоліки, а також візуально скоригує ваші риси та овал обличчя.

Стильна стрижка піксі

Стрижка піксі-одна з найпопулярніших та улюблених стрижок серед жінок. Стрижка не потребує дорогого догляду та частих походів у салон.

Багатошарова стрижка боб

Як ви могли помітити, багатошарові стрижки популярні вже протягом кількох років, досі залишаються в моді і не мають наміру здавати свої позиції. З такою стрижкою ви виглядатимете сміливо і яскраво, а також привертатимете до себе увагу оточуючих. Стрижка боб користується величезною популярністю завдяки своїй універсальності та простоті, однак, кінцевий результат зачіски буде залежати від структури та типу вашого волосся, ваших рис та овалу обличчя.

Коротка стрижка боб

Коротка стрижка боб чудовий варіант для жінок, які хочуть змінити свій образ та виглядати стильно. Стрижка боб має безліч варіантів її виконання, а також підійде для жінок з тонким і позбавленим об’єму волоссям.

Коротка стрижка боб з чубчиком

Коротка стрижка боб з чубчиком підійде дівчатам, які не бояться експериментувати, привертати до себе увагу оточуючих і хочуть залишатися в центрі уваги, незважаючи на свій вік.

Коротка стрижка боб із проділом набік

Перш ніж йти на такий крок, як зміна іміджу, необхідно проконсультуватися у фахівця, яка саме стрижка вам підійде, поєднуватиметься і доповнюватиме весь ваш образ. Якщо ви зважилися на стрижку, зверніть увагу на коротку стрижку боб з проділом. Стрижка неймовірно популярна та поширена серед дівчат.

Асиметрична стрижка боб

Різновидів асиметричної стрижки боб безліч, але існує кілька відмінних рис. Одна з основних полягає в тому, що з одного боку волосся вистригається коротше, тоді як косий проділ в асиметричній стрижці підкреслить ваш імідж і вашу індивідуальність.

Багатошарова стрижка боб

Багатошарові стрижки – тренд цього сезону. Головною перевагою цієї стрижки є те, що вам не доведеться витрачати велику кількість часу та коштів на її укладання.

Пряма стрижка піксі

Стрижка піксі має безліч варіантів її виконання та є однією з найпопулярніших стрижок серед жінок будь-якого віку. Класична стрижка піксі може здатися досить простою і несучасною, проте це не так. Стрижка піксі неймовірно універсальна, проста у укладанні та догляді, а також вона підкреслить ваші риси обличчя, візуально скоригує шию і зробить її ще довшою.

Стрижка боб на хвилясте волосся

Хвилясте волосся – мрія багатьох жінок. Якщо ви щаслива володарка хвилястих локонів-стрижка боб доповнить ваш ніжний та жіночний образ. Якщо у вас від природи пряме волосся, існує безліч способів зробити його кучерявим. Все, що вам знадобиться – це гребінець і щипці для завивки волосся. Пару хвилин і стильне і привабливе укладання готове!


Добавить комментарий