Косе боб-каре: переваги, особливості та 13 фото ідей

Главная, Стрижки

Боб-каре з косою чубчиком знаходиться на піку популярності.

Жінки будь-якого віку все частіше звертають увагу саме на цю стрижку, оскільки вона має безліч позитивних якостей. Така зачіска здатна освіжити образ і візуально забрати кілька років. Якщо ви хочете модну та привабливу стрижку, то обов’язково вибирайте ефектне боб-каре з косою чубчиком.

Плюси боб-каре з косою чубчиком

Боб має багато варіантів виконання. Завдяки цьому кожна модниця зможе отримати саме той образ, який бажає. Розглянемо позитивні якості боб-каре з косою чубчиком:

  • Універсальність стрижки полягає в тому, що вона підходить абсолютно будь-якій жінці, незважаючи на смак, стиль, структуру волосся та фігуру;
  • Зачіска надає образу особливої ​​особливості, залежно від укладання ви можете бути романтичною або зухвалою жінкою;
  • Практичність – головний козир стрижки. Вона не вимагає довготривалого догляду та постійного коригування в салоні.
  • Зачіска при відростанні волосся добре перетворюється на подовжений варіант боба;
  • Актуальність боб-каре з косою чубчиком важко не помітити, кожна голлівудська зірка вже випробувала цей варіант стрижки і довела її красу в усьому світі.

Особливості боб-каре з чубчиком

Сама назва стрижки передбачає поєднання двох зачісок: каре та боб. Від класичного варіанта каре стрижці дістався рівний зріз по нижній частині волосся, а від боба – градуйовані пасма до низу. Чубчик виконується за технікою від більшого до меншого, зазвичай кінець пасма відповідає довжині всієї зачіски. У боб-карі чубчик робить головний акцент на стрижці, дозволяючи зацікавити оточуючих, а також сховати невеликі дефекти обличчя.

Поєднання двох технік дозволило створити неймовірний обсяг у поєднанні зі строгістю та зухвалістю. Жінки можуть змінювати образ, залежно від майбутнього заходу.

Якщо вибрати варіант легких локонів, можна отримати образ романтичної і ніжної пані.

За допомогою звичайної круглої щітки і фена створюється пишна верхівка і акуратні пасма, що обрамляють обличчя. Такий вид підходить для повсякденного використання. До речі, таке укладання займе максимум 20 хвилин. Саме тому боб-каре з косою чубчиком вибирають жінки старшого віку.

Дехто плутає звичайне каре з боб-каре. Насправді це дві абсолютно різні техніки. У представленому варіанті немає чітких граней та ліній, а навпаки свобода у виконанні і трохи недбалий вигляд.

Боб-каре з косою чубчиком – тренд моди 2021 та майбутніх сезонів. Стилісти впевнені, що стрижка ще довго перебуватиме на піку популярності. А все завдяки її практичності, універсальності та небувалій жіночності в образі.


Добавить комментарий