Кожна жінка хоче виглядати свіжою, молодою та привабливою, навіть якщо вона переступила поріг 40 років.

Главная, Совет, Стрижки

Це звичайне бажання будь-якої представниці жіночої статі. Але як цього досягти? Виявляється дуже просто. Достатньо звернутися до стильних стрижок, що омолоджують, для жінок старше 40 років, які і допоможуть останнім виглядати незрівнянно.

Омолоджуючі стрижки для жінок 40 років: боб

Боб є універсальною стрижкою, яка ідеально виглядає на будь-якому волоссі. Якщо вони у вас тонкі – стрижка додасть об’єму, якщо занадто густі – додасть легкості зачісці. Крім того, боб можна прикрасити косою, рваною, подовженою, прямою або асиметричною чубчиком, що зробить образ ще привабливішим і привабливішим.

При виборі модифікації стрижки боб відштовхуйтеся не тільки від своїх переваг, але також і від форми свого обличчя, що допоможе вам зробити свою стрижку ідеальним доповненням до свого образу.

Омолоджуючі стрижки для жінок 40 років: каре

Каре чудово виглядає безпосередньо на прямому волоссі. Ви можете звернутися до класичного автомобіля, асиметричного, градуйованого або подовженого. Кожен варіант по-своєму хороший, особливо, якщо розбавлений стильною чубчиком. Не варто забувати тут і про модні фарбування, а саме балаяж чи софт-омбре, які останнім часом перебувають на піку популярності.

Омолоджуючі стрижки для жінок 40 років: каскад

Красива стрижка каскад може чудово сісти на коротке, середнє та довге волосся. Фахівці жінкам після 40 радять придивитися до середньої довжини, яка є максимально зручною у носінні. Перевага подібної стрижки в тому, що вона не вимагає постійного коригування у майстра, крім того, вона проста в укладанні і допомагає щодня створювати карколомні образи для будь-якого випадку життя.

Омолоджуючі стрижки для жінок 40 років: піксі

Якщо ви любите короткі стрижки, вам однозначно варто придивитися до модної стрижки піксі. Представлений варіант чудово працює в образах жінок за 40 і допомагає їм почуватися молодшими та свіжішими. Піксі має багато модифікацій, не дуже вибаглива у укладанні, єдиним її мінусом можна вважати те, що раз на 3-5 тижнів вам доведеться коригувати її у майстра.

Тож якщо ви хочете омолодити свій образ, однозначно придивіться до стрижок, які представлені в нашій статті. Вони допоможуть вам виглядати на всі сто.

А яка зачіска вам сподобалася? Поділіться у коментарях!

Якщо Вам сподобалася стаття, збережіть до себе та поділіться з друзями


Добавить комментарий