Кріоліполіз. Все про сучасний спосіб заморожування жиру.

Главная, Совет

Кріоліполіз витісняє інвазивну ліпосакцію з ринку естетичної медицини. 

Метод заморожування жиру призначений для безпечної заміни відсмоктування. Чи є ефективність за цією безпекою? Дізнайтеся, що таке кріоліполіз і хто може пройти процедуру. Все про сучасний спосіб заморожування жиру.

Кріоліполіз – це процедура естетичної медицини, яка передбачає заморожування жиру, що призводить до зменшення підшкірного жиру. Як і більшість новинок, кріоліполіз прийшов до нас із США. Це новітній спосіб схуднути за допомогою зовнішніх засобів.

Що таке заморожування жиру?

Під шкірою людини, в т. зв підшкірна клітковина містить жирові клітини. Вони складаються з насичених жирних кислот, які не стійкі до дуже низьких температур. Вони гинуть вже при +5 градусах С. Клітини жорстко заморожуються кількома окремими партіями. Будь-які органи і кровоносні судини, розташовані безпосередньо поруч з ними, не реагують на низькі температури, тому заморожування може бути безпечним для всього організму. Після заморожування мертва тканина виводиться через нормальний метаболічний процес.

Які ділянки тіла можна обробляти? 

Кріоліполіз вважається методом схуднення. Однак, оскільки його можна використовувати на окремих частинах тіла, це скоріше процедура моделювання. Це дозволяє зменшити локальний жировий прошарок, а не схуднути все тіло, як це відбувається при дієтах для схуднення. Кріоліполіз розщеплює жирові клітини, тому він також використовується для зменшення целюліту.

В даний час естетична медицина і високотехнологічна косметологія пропонують процедури кріоліполізу, які добре діють у разі резистентної жирової тканини на різних ділянках тіла та обличчя, асаме:

  • стегна,
  • живіт,
  • сідниці,
  • руки (так звані «пелікани»),
  • назад,
  • коліна,
  • обличчя, наприклад «подвійне підборіддя». 

Як виглядає процедура кріоліполізу?

Точне визначення кількості та часу візитів складно, оскільки це залежить від площі поверхні тіла пацієнта. Одна процедура триває близько години. Кріоліполізу піддають окремі частини тіла окремо, за допомогою вакуумного аплікатора. Аплікатор прикладається до частини тіла і всмоктується в камеру з пластинами, що охолоджують шкірну складку разом з жировою тканиною. У цей момент настає найважливіший момент процедури: з жиру відбирається тепло. Починається відмирання жирових клітин з наступним їх розчиненням.

Кому може бути корисний кріоліполіз

Цей метод рекомендується людям, які хочуть позбутися жиру з невеликих частин тіла, наприклад, з обличчя, живота, нижньої та верхньої частини стегон. У цих місцях кріоліполіз найбільш ефективний. Ефекти можна побачити не раніше, ніж через місяць після лікування, коли метаболізм відмерлих жирових клітин повністю завершиться. Це залежить від роботи печінки, тому деяким пацієнтам доводиться чекати результатів довше, від двох до кількох місяців. Протягом цього часу лікування можна повторити на тій самій ділянці тіла, якщо лікар вважає за потрібне. У більшості пацієнтів усі мертві жирові клітини видаляються через чотири місяці.

Техноглогії ідуть вперед, тому тепер як ніколи дуступні різні процедури наприклад збільшення губ у Львові є досить частою процедурою у клініці.

Кріоліполіз користується великим визнанням серед існуючих користувачів . Люди, які пройшли цю процедуру, залишають про неї тільки позитивні відгуки. Вони цінують його високу ефективність і тривалий результат.


Добавить комментарий