Кут молодості на обличчі: як попередити провисання обличчя

Главная, Совет

Кут молодості на обличчі

Нижня частина обличчя, що оповіла, додає вам вік і робить зовнішній вигляд менш привабливим. Так званий кут молодості на обличчі формується підборіддям та лінією шиї. Щоб обличчя було завжди молодим, цей кут повинен становити 90 градусів. Важливу роль тут грає правильна постава.

Кут молодості. Так говорять про кут 90°, сформований підборіддям і лінією шиї. Цей кут відповідає загальноприйнятим канонам краси, надаючи людині молодший і привабливіший вигляд. Кут порушується через спадкову схильність і значні зміни ваги. Ще кут поступово стає тупим із роками, внаслідок цього на шиї формуються складки.

 

Як зберегти «кут молодості»

«Кут молодості» тримається природно десь до 30 років. У володарів правильної постави кут зберігається довше – якщо голова розташована прямо, це не дозволяє відвисати шкірі в ділянці підборіддя. Ще зберігається кут молодості при досить тренованих м’язах обличчя.

Чинники, що впливають на стан підборіддя
положення під’язикової кістки,
двочеревний м’яз, що піднімає цю кістку,
щелепно-під’язиковий м’яз, що вистилає порожнину рота.
З роками зміна «кута молодості» виникає через ослаблення мускулатури, накопичення відкладень жиру під шкірою. Якщо ми набираємо з якоїсь причини вагу, жир акумулюється в зоні підборіддя і через недостатнє фіксування сполучної тканини починає провисати.

«Кут молодості» – на довгі роки

У цьому питанні будуть корисними:

 

Вправи для лицьової м’язів. Важливо тренувати м’язи обличчя. Йдеться як проблемної області, так і про інші лицьові зони.
Гімнастика, де задіяні мова, платизмальний м’яз та шийні м’язи – найголовніше.
Самомасаж із Японії під назвою Зоган (Асахі), лімфодренаж. Важливо нормалізувати лімфострум (моделюємо обличчя).

Попередження «провисання» особи
не спимо на м’якій високій подушці;
тренуємо поставу.
Як правильно тримати голову для збереження кута молодості
Як можна повернути/підтримувати лінію підборіддя бездоганно окресленої? Важливо правильно “нести” голову.

Якщо людина округляє спину, голова та шия дещо переміщуються вперед, у результаті між підборіддям та шиєю формується кут понад 90 градусів. Коли людина випрямляється і підборіддя трохи опущене, цей кут гострий. Тому виникають непривабливі складки.

Але варто підняти підборіддя і створити приблизно прямий кут між ним і шиєю, шкіра розгладжується, задіяні м’язи, що утримують голову. Можна відчути слабке натягування потиличних м’язів, які допомагають шиї залишатися молодою. Просто не забувайте утримувати кут молодості протягом дня.

Корисно буде, якщо хтось поспостерігає за вами з боку і допоможе скоригувати становище, щоб шия опинилась на місці.

Джерело


Добавить комментарий