Лляна олія для схуднення: як приймати для 100% ефекту

Главная

Льняна олія є надзвичайно корисною з багатьох причин.

Найбільш відомим перевагою льняного масла є його ефективність в плані втрати ваги. У цій статті ми поговоримо про те, як схуднути за допомогою лляної олії і як вона може допомогти вам: регулювати рівень цукру в крові, значно поліпшити обмін речовин, підвищити термогенное спалювання жиру, прискорити процес травлення і придушити апетит. Ви також дізнаєтеся, як приймати лляне масло для схуднення.

Корисні властивості лляної олії для схуднення

Жорсткі дієти є найбільш неефективним способом зменшення обсягів. Це відбувається тому, що основне завдання таких дієт часто зводиться до значного зменшення кількості споживаної їжі. Це означає, що ви буквально сигналізуєте своєму тілу, що будете обмежувати прийом «палива», а воно, ймовірно, накопичить жир заради збереження енергії. Насправді, існує лише невелика кількість людей, що сидять на жорсткій дієті, які можуть прибрати фактичний жир. Набагато більш імовірно, що ви втратите м’язову масу і зайву воду, а після цього, швидше за все, наберете більше кг, ніж втратили.

Омега-3 і втрата ваги

Багато хто вважає, що жири зазвичай мають погану репутацію і сприяють швидкому набору ваги, хоча це зовсім не так. Зараз ми говоримо саме про корисні моно жири ненасичені! Омега-3 і інші їх аналоги дійсно допомагають людям схуднути. Без наявності в раціоні значної кількості корисних жирних кислот втратити вагу буде набагато складніше. Чому це важливо? Лляна олія містить більше 50% омега-3 альфа-ліноленової кислоти.

Щоб функціонувати належним чином, середній за розміром людський організм потребує альфа-ліноленову кислоту (яка є однією з найважливіших жирних кислот!). Тим не менш, ми не можемо виробляти НЖК (незамінні жирні кислоти) самостійно. Щоб отримати їх, необхідно дотримуватися режиму правильного харчування. Здається, легше легкого? Якби так!

Як стверджують різні провідні дієтологи: ми недостатньо вживаємо потрібних нам корисних жирів, а від цього страждає не тільки організм, але і наша зовнішність (випадає волосся, ламаються нігті і т. д.), тому важливо знати, як пити лляну олію не лише для схуднення.

Лінолева кислота (омега-6)

З іншого боку, лінолева кислота, також відома нам як омега-6, що має істотне значення. Як правило, в наші дні більшість західних дієт засновані на високому вмісті омега-6. Багато провідних дієтологів стверджують, що в усьому потрібна міра, так як легко переборщити з омега-6 в раціоні. Багато експертів погодяться з тим, що співвідношення омега-6 і омега-3 має бути, принаймні, п’ять до одного; від двох до одного, мабуть, теж вельми бажано. Коли число досягає 20:1 і більше, то це вже явний перебір. Ось чому важливо знати, як пити лляне масло, щоб схуднути.

НЖК (незамінні жирні кислоти) мають важливе значення для певних клітинних процесів. Експерти вважають, що багато хвороб і проблеми зі здоров’ям можуть виникнути як раз із-за нестачі НЖК. Ось лише деякі: шкірні захворювання, артрит, серцево-судинні проблеми і астма. Також давно відомо, що в багатьох випадках цьому сприяє ожиріння.

Жир і лляна олія

Властивості ллянох олії для схуднення колосальні. Вона містить ті самі НЖК, тобто незамінні жирні кислоти, які пригнічують апетит. Якщо організм не отримує необхідної кількості корисних жирів, то він просто зіграє з вами в голодні ігри. На жаль, багато хто не може зрозуміти (або просто не хочуть), що ці муки не є сигналом до вживання порожніх вуглеводів, а скоріше закликом до поповнення організму необхідними поживними речовинами. Просто включіть в раціон «суперфуди», що містять вітаміни і мікроелементи та/або переконайтеся, що ваші страви є досить поживними. Так ви зможете нівелювати голодні імпульси і навіть скинути вагу.

Поліпшення обміну речовин і спалювання жиру

Як застосовувати лляне масло для схуднення? Частіше використовуйте його для приготування їжі, так як корисні жири можуть допомогти вам прискорити метаболізм і швидше схуднути. Яким чином? Олія стимулює термогенез — процес, в результаті якого в організмі виробляється тепло. Льняна олія є хорошим джерелом омега-3 жирних кислот, що мають важливе значення для стимулювання термогенеза. Воно також сприяють гарному травленню і допомагає підтримувати правильну вагу. При цьому додамо, що щоденне вживання в їжу лляної олії може допомогти вам у набутті бездоганного тіла.

Лляна олія проти меленого насіння

Як вже згадувалося раніше, схуднення за допомогою лляної олії реально, і воно нічим не відрізняється від лляного насіння. Насправді, це хороше джерело харчових волокон, тому лляне масло може знизити рівень цукру в крові і поліпшити травлення. Якщо ви знаєте, як правильно приймати лляне масло для схуднення, то незабаром помітите, що нормалізувалося виробництво інсуліну.

Насіння льону є хорошим джерелом лигнана, який дуже важливий для жінок, які мають гормональні проблеми. Більшість цих компонентів йде з олії під час екстракції. Тим не менш, сьогодні деякі виробники додають лігнін та інші важливі сполуки до олії, щоб поліпшити її корисність. На наш погляд, якщо ви дійсно хочете схуднути, то включіть в раціон і те, і інше — вранці їсте лляне насіння з пластівцями, а на вечерю додайте трохи олії в свій улюблений салат.

В якому вигляді вживати лляну олію?

Дуже важливо знати, як правильно пити лляне масло для схуднення. Продукт доступний в декількох різних формах, таких як капсули, добавки, насіння. Найбільш вигідно, коли воно поєднується зі здоровою дієтою, що включає велику кількість зелені, а також свіжі фрукти і овочі.

Як вживати лляне масло для схуднення в чистому вигляді? Воно добре спрацює, якщо додати пару чайних ложок в салат. Масло також можна використовувати в салатних заправках з іншими травами і спеціями, а ще в напоях, таких як зелені коктейлі, холодні супи або вода. Воно не призначене для використання під час приготування їжі, так як не може витримувати високі температури. Капсули ж приймайте строго по інструкції від виробника. А ось насіння можете додавати у випічку або навіть в салат (пару чайних ложок в день.

Як приймати олію льону для схуднення? ЇЇ можна додавати в смузі або в зелені соки, оскільки вона здатна надати зелені багатий горіховий смак.

Також варто знати, як використовувати лляну олію для схуднення у вигляді добавки. У цьому випадку обов’язково прочитайте етикетку і приймайте його в рекомендованому дозуванні.

Лляна олія має не одне застосування для схуднення. Крім нього, щоб скинути вагу потрібно приймати вітаміни і мінерали. Вони підтримують перенесення жирних кислот в клітини для оптимального обміну речовин. Поряд з НЖК, потрібно їсти багато фруктів і овочів, цільного зерна і білка хорошої якості. Це гарантує, що ви отримаєте клітковину, а також поживні речовини. Якщо ви використовуєте лляну олію з метою схуднути, то крім багатої на вітаміни їжі, дієтологи рекомендують приймати також мінеральні добавки.

Якщо ваш ІМТ вище 30, то поговоріть зі своїм лікарем про користь льняної олії для втрати ваги. Крім щоденних фізичних вправ, потрібно вживати їжу з низьким глікемічним індексом. Харчуйтеся не тільки фруктами і овочами, але і пісним білком. Ви можете випити зелений сік поряд з 5-8 порціями овочів і фруктів на день.

Користь лляної олії

Отже, лляна олія містить незамінні жирні кислоти, особливо омега-3, які згідно з дослідженнями ефективно допомагають організму позбавитися від зайвої ваги.

Одне дослідження на мишах показало, що дієта з високим вмістом омега-3 жирних кислот збільшує швидкість процесу, при якому розбиваються жирові клітини і виводяться з організму. Інше дослідження було проведено за участю жінок. Одна група отримувала більше омега-3, ніж інша. Там, де жінки вживали додатково омега-3, втратили на 20% більше своєї ваги, ніж в іншій групі.

Переваги льняного масла для схуднення просто колосальні:

  • Лляне масло прискорює процес спалювання жиру.
  • НЖК допомагають ниркам краще позбавлятися від зайвої води.
  • Незамінні жирні кислоти збільшують швидкість метаболізму, а також темпи окислення і виробництва енергії.
  • Лляна олія допоможе стабілізувати рівень цукру в крові.

При отриманні додаткової енергії ви відчуваєте, що здатні довше і ефективніше займатися фізичними вправами, і, таким чином, ви спалюєте більше калорій. Виробництво енергії у багатьох відношеннях сприяє зміцненню здоров’я шляхом доставки необхідних поживних речовин в клітини організму, тому пийте капсули льняного масла для схуднення.

Запам’ятайте: принаймні, 25 — 30% від того, що ви їсте кожен день, повинні складати корисні жири. Звичайно, найкращим їхнім джерелом служить масло і жирна риба. Звучить парадоксально, але це правда: від жирів худнуть. Питання лише в тому, які це жири. Як бачите, користь лляної олії очевидна, тому вживайте лляну олію для схуднення і не тільки.

 

Джерело


Добавить комментарий