Макіяж для жінок 40-50 років: шикарні новинки з омолоджуючим ефектом

Главная, Красота

Кожен новий сезон нас радують різними трендами та модними тенденціями. Якщо з одягом проблем немає, тому що вона універсальна і підходить жінкам незалежно від віку, то з макіяжем явно не так просто.

Погодьтеся, у 40-50 років неонові тіні, жирні стрілки, чорний смоки айс та інші яскраві деталі точно не підходять.

Ми вирішили сьогодні довести, що і для вікових леді існують свої модні тренди, які дозволяють отримати гарний макіяж з ефектом, що омолоджує.

Головний тренд року – це димчасті тіні, тільки жінкам 40-50 років потрібно відмовитися від сміливого смоку айс і темних тіней.

Для створення модного макіяжу достатньо нанести легку серпанок на очі, яка приховає навислу повіку.

Обов’язково витягуйте тіні до скронь, це дозволить отримати лисий ефект і виразніший погляд.

Свіжий рум’янець

Омолоджуючий макіяж у трендовому оформленні обов’язково включає рум’яна. Хіба можна уявити свіжий макіяж без рожевих щічок? Використовувати рум’яна потрібно не лише для вечірнього образу, а й для денного.

Стильний макіяж для зрілих жінок передбачає, що рум’яна наносять трохи вище носогубних складок. Якщо зробити нижче або вище, рожевий рум’янець ще більше виразить вікові зміни.

Витончені брови

У цьому році можна назавжди забути про брови-ниточки і надто широкі графічні форми. Новий тренд – це натуральні брівки, які акуратно укладені. Жінкам 40-50 років радять лише зовсім небагато акцентувати на них увагу. Вікові зміни, на жаль, призводять до того, що брови починають рідшати, волосків стає дуже мало, щоб вирішити цю проблему варто використовувати олівець або спеціальний гель. Але тільки не переборщіть, все має виглядати природно.

Матова помада

У цьому році більше актуальні матові помади. Пов’язано це з необхідністю постійно носити маску.

Жінкам 40-50 років наступного року візажисти пропонують звернути увагу на чудовий нюд, тільки вибирати його треба трохи темніше, ніж колір вашої шкіри.

Щоб помада протрималася набагато довше, перед її нанесенням використовуйте як основу гігієнічку, вона не тільки втримає макіяж, але й прибере сухість на губах.

Трендове сяйво шкіри

Блиск у образі – це ознака розкоші. Жінкам після 40 не варто відмовлятися в макіяжі від різних хайлайтерів і тональних кремів з мерехтливим ефектом. Доведено, що трохи сяючою фактури значно омолоджує образ жінки. Якраз у цьому році виходить на перше місце стилістика нульових, яка передбачає наявність приємного блиску на обличчі.

Персикові тіні

Теплі відтінки в макіяжі – це модна тенденція минулих сезонів, але в цьому році візажисти пропонують частіше вибирати цей приємний тон. Особливо виділяються персикові тіні, які підходять практично кожній жінці 40-50 років. Якщо вибрати такий колір із яскравим мерехтінням, то макіяж чудово підійде для вечірнього образу зрілої леді.

джерело


Добавить комментарий