МАКІЯЖ НА П’ЯТЬ: 20 КРАЩИХ ПОРАД ЩОДО МАКІЯЖУ

Главная, Красота, Мода, Совет

Макіяж  — це серйозна справа, яка потребує ретельного підходу. Кожна модниця проводить чимало експериментів з обличчям, перш ніж знайде ідеальний базовий макіяж для свого типу зовнішності.

Важливу роль відіграють усі деталі –  форма обличчя та носа, довжина та колір волосся, форма та колір очей. вік та спосіб життя, і т.д. Якщо ви теж знаходитесь у пошуках свого «обличчя», вам знадобляться ці безневинні поради візажистів. З ними ви швидко визначитеся з тим, який макіяж вам підійде найкраще. Всього 20 пунктів на шляху до ідеальної особи!

Порада 1

Макіяж починається з нанесення тональних засобів, які підходять вашому типу шкіри. Основа повинна гармонувати з кольором обличчя, тоді макіяж виглядатиме максимально природно. Як підібрати тональний крем: протестуйте тон на тильній стороні долоні чи зап’ястя, але цього недостатньо! Підбираючи відтінок, обов’язково нанесіть невелику кількість тональної основи на підборіддя. Через хвилину, коли основа нагріється до температури тіла, ви зрозумієте, наскільки відтінок основи збігається із природним тоном вашої шкіри.

Порада 2

Якщо ви сумніваєтеся, який із вибраних відтінків ваш, сміливо вибирайте для макіяжу світліший: він додасть шкірі сяйва.

Порада 3

Щоб позбутися ефекту втомленого обличчя, замаскуйте кола під очима за допомогою коригувального засобу трохи світліше за тон шкіри. Зверніть увагу: рожевий відтінок коректора приховає сині тіні, а золотистий надасть сяйва.

Порада 4

Відтінок пудри (розсипчастої або компактної) повинен відповідати природному кольору обличчя або бути на тон світлішим. Для літнього сезону зазвичай вибирають пудру на тон темніше для надання обличчю ефекту засмаги.

Порада 5

Чим темніша шкіра, тим глибший відтінок рум’ян ви використовуєте.

Рада 6

Найзручніше користуватися двома відтінками рум’ян для макіяжу: темнішим, щоб підкреслити форму обличчя, і світлішим, щоб надати шкірі свіжого вигляду.

Рада 7

Приступаючи до макіяжу очей, пригадаємо золоті правила макіяжу професійних візажистів: світлі відтінки візуально збільшують і підкреслюють очі, темні зменшують і затіняють.

Порада 8

Одночасно використовуйте 2-3 відтінки однієї колірної гами: світлий наносимо під бровою, середній – на повіку і темний – від середини до зовнішнього краю століття.

Порада 9

М’яко підкреслити лінію століття і надати обсяг вій можна за допомогою олівця для очей. Колір олівця поєднуйте із тінями.

Порада 10

Безпрограшний вибір для макіяжу вій – чорна туш з ефектом об’єму. Пишні вії це вже класика.

Порада 11

Якщо ви вирішили використати кольорову туш, вона має контрастувати з кольором очей. Коричнева туш підійде для блакитних та сірих очей, сіра та синя – для карих та зелених.

Порада 12

Яскравий колірний акцент на вашому обличчі – губи, нафарбовані помадою.

Порада 13

Почнемо з контурного олівця, який скоригує та підкреслить форму губ і запобігатиме розтіканню губної помади. Колір олівця підбирається під помаду – це класичний прийом.

Порада 14

Сучасний підхід – вибираємо контурний олівець на тон світліший за помаду або повністю прозорий олівець для макіяжу губ. Справа в тому, що олівці контурні в сучасному макіяжі зазвичай використовуються, якщо наносять яскраву помаду. Якщо помада пастельного відтінку, використовують безбарвний олівець контурний. Основна функція олівця – не дати помаді розмазуватись і розпливатися.

Порада 15

Найзручніше наносити яскраву помаду за допомогою пензля. Промокніть нафарбовані губи паперовою серветкою, щоб видалити надлишки помади. Для закріплення помади припудріть губи. Нанесіть другий шар помади. Так помада триматиметься набагато довше.

Порада 16

Вибирайте відтінки помади, які гармонійно виглядають на обличчі навіть за повної відсутності макіяжу.

Порада 17

Яскрава помада вимагає стриманого макіяжу очей, і навпаки, оскільки акцент ставиться на чомусь одному.

Порада 18

Колір помади повинен гармоніювати із кольором макіяжу очей.

Порада 19

Блиск для губ можна наносити поверх помади або безпосередньо на губи. Щоб уникнути змішування квітів помади та блиску, поверх губної помади наносимо прозорий блиск.

Порада 20

Для надання об’єму губам наносимо відблиски за допомогою блиску для губ: два відблиски на верхню губу і один на нижню по центру.

Якщо Вам сподобалася стаття, збережіть до себе та поділіться з друзями!


Добавить комментарий