Макіяж очей для початківців: докладний путівник із відеоуроками

Главная, Красота

Тільки починаєте освоювати макіяж очей?

Щоб робити перші кроки впевненіше, вивчіть наш путівник з основних видів та технік – він допоможе вибрати те, що підходить саме вам!

Усі види та техніки макіяжу ділять, як правило, на денні та вечірні; окрема категорія – це арт-макіяж для подіуму, який демонструє незвичайні бьюті-рішення візажистів і підходить хіба що для світських виходів. Зі звичайним життям він навряд чи сумісний.

Придатний для себе вигляд макіяжу вибирайте залежно від випадку, який вимагає від вас створення образу.

А ще приділяйте увагу тому, наскільки та чи інша техніка «сумісна» з вашими особливостями зовнішності – зокрема, формою очей. Наприклад, cut crease ідеальна для навислого століття, а «банан» слід вибирати тим, кому потрібно злегка «витягнути» очі.

Вивчивши теорію, приступайте до практики: освоюйте ті з них, які допоможуть привернути увагу до ваших переваг.

МАКІЯЖ БЕЗ МАКІЯЖУ
Тим, кому потрібно трохи підкреслити очі, необхідне знання принципів нюдового макіяжу. Він має бути непомітним, ніби косметику не використовували зовсім. Тому в хід повинні йти тіні м’яких, природних кольорів (матовий бежевий або відтінок шампанського з легким шиммером – те, що потрібно), а також туш – коричнева, а не чорна.

СМОКИ АЙС
Один із варіантів для більш виразного результату – димчастий макіяж, або smoky eyes.

Він буває різним: іноді для створення димчастого ефекту по поверхні століття розтушовують темні тіні одного відтінку, іноді використовують два або три відтінки – щоб створити перехід від світлого (у внутрішніх куточків очей) до темного (у зовнішніх).

За рахунок цього макіяж виходить більш об’ємним, «рельєфним», додає погляду більше глибини.

Зі стрілками
Ідеальні графічні стрілки або м’які, з легкою розтушовкою? Кожна вибирає особливості своєї зовнішності, під свій стиль. Але щоб освоїти малювання навіть найпростіших стрілок, потрібен час і терпіння – з першого разу вивести рівну лінію та акуратний гострий «хвостик» навряд чи вийде.

CAT EYE
Макіяж cat eye передбачає поєднання смоки айс та гострих графічних стрілок. Їх виконують таким чином, щоб злегка витягнути очі, «піднявши» зовнішні куточки очей, – так і виходить привабливий ефект котячого погляду.

CUT CREASE
Особлива техніка cut crease – це акцентування складки століття: у неї «закладають» темний відтінок тіней, а потім його розтушовують, створюючи легкий серпанок.

Виходить особливо виразний варіант макіяжу смоки айс який, до речі, особливо знадобиться тим, хто має проблему навислого століття – саме затемнення складки допомагає приховати те саме «нависання».

«БАНАН»
Така кодова назва – одна з основних технік нанесення тіней. Вам знадобляться три відтінки: світлий, темний та проміжний – такий, за допомогою якого можна буде створити перехід між першими двома.

Темним відтінком не тільки створюють акцент на зовнішні куточки очей, але ще й відокремлюють рухливу повіку від нерухомого.

В результаті лінії окреслюють очі таким чином, що їхня форма набуває довгастість банана – звідси і назва техніки.

“ПЕТЛЯ”
Ще одна класична макіяж-техніка – “петля”. Використовуючи її, малюють лінію вздовж війного контуру і замість того, щоб виводити її за зовнішній куточок ока і отримувати гостру стрілку, її закруглюють у напрямку до складки століття – виходить петелька, яка після розтушовки допомагає надати очам виразності.

РЕЛЬЄФНА ТЕХНІКА
Ця техніка – одна з найуніверсальніших. По-перше, допомагає підкреслити будь-яку форму очей, по-друге, дуже легко освоюється – не потрібні довгі тренування, щоб отримувати ідеальний результат після перших експериментів з таким видом макіяжу.

Це – створення серпанку за допомогою багатошарового нанесення тіней. Ефект об’єму дає використання кількох відтінків тіней і акцент як складку століття, і зовнішні куточки очей.

На відміну від «банана» та «петлі», рельєфна техніка націлена на отримання більш природного результату з м’якими переходами від одних відтінків до інших.


Добавить комментарий