Макіяж з омолоджуючим ефектом! Дізнавшись про цей трюк, я почала фарбувати очі зовсім по-іншому…

Главная, Красота

З часом багато жінок стикаються з проблемою нависання верхньої повіки. Опущена повіка може додати своїй володарці 5–8 зайвих років і надати обличчю сумного виразу. Але не така це проблема, адже з нею легко впоратися, знаючи кілька трюків макіяжу.

Ми сьогодні розповімо про омолоджуючий макіяж, який зробить очі великими і виразними, а погляд відкритим.

Перед тим як приступити до візаж, виділили брови, надавши їм злегка вигнуту форму. Не надто захоплюйся пінцетом — у моді нині природна ширина брів

Макіяж для навислого століття

1. Щоб макіяж протримався довго і не скочувався, нанеси на всю верхню повіку базову основу під тіні. Подушечками пальців ретельно розтушуй засіб.

2. Тіні без перламутру персикового чи світло-рожевого кольору нанеси на рухому частину століття. Під бровою та у внутрішньому куточку ока розстав відблиски білими тінями.

3. Бежевими тінями виділили складочку на верхньому столітті. Розтушуй під кутом вгору до кінчика брови.

4. Трюк, який допоможе візуально підняти повіки: пристав олівець до ока, як показано на фото. Тінями шоколадного кольору виділили куточок ока.

5. Світлим консилером (засіб, який щільніший за тональний крем, допомагає приховувати дрібні недоліки шкіри) підведи нижню повіку, підкресливши межу тіней. Розтушуй засіб.

6. По нижньому віці пройдися темним коричневим відтінком тіней, їм же постав акцент на зовнішньому куточку ока.

7. Час малювати стрілки. Тут головне, щоб рука не здригнулася! Пензликом з коричневими тінями злегка пройдися по висохлій стрілці, щоб пом’якшити лінію.

8. Завершальний етап макіяжу очей – вії. Щоб погляд здавався більш відкритим, скористайся щипцями для завивки вій. Після цього нанеси туш у 2 шари.

Ти зможеш переглянути весь процес макіяжу в цьому відеоролику!

Я завжди хотіла навчитися так фарбувати очі: макіяж виглядає просто чарівно! І ще. Забудь про перламутрові тіні (якщо тобі не 16) – вони підкреслюють всі нерівності та складочки на шкірі. Використовуй лише матові натуральні відтінки.

Порадуй своїх подруг — поділись із ними цією статтею!


Добавить комментарий