Манікюр “багатої дівчинки”: п’ять відтінків лаку, які виглядають дорого і вишукано.

Главная, МАНИКЮР

Напевно, ви чули таку думку: чим статусніша жінка – тим простіше її манікюр.

Недарма “покриттям дружини мільйонера” називають дизайни в однотонному нюдовому кольорі. Юним дівчатам найчастіше хочеться виділитися, тому вони наносять строкаті відтінки. Але самодостатнім леді нікому нічого не потрібно доводити, через те вони віддають перевагу спокійній і “дорогій” палітрі.

Про це повідомляєhttps://news.obozrevatel.com

ам доведеться відмовитися від малюнків та страз (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

Білий

Білий манікюр виглядає урочисто та елегантно, особливо у глянсовому виконанні. Він не дуже практичний, але підійде під будь-який образ. Максимально ефектно таке покриття виглядатиме на засмаглих руках.

Червоний

Вічна класика, завжди актуальна та соковита. Червоний колір можна наносити на нігті незалежно від віку, статусу жінки, пори року та заходу. Єдине що, взимку вибирайте глибші тони, а влітку – яскраві.

Світло-рожевий

Такий відтінок модниці вибирають так само часто, як червоний. Він спокійний, гармонійний, підкреслює романтичність і м’якість жіночої натури. Світло-рожевий поверне молодість рукам, якщо вам за 50.

Сіро-блакитний

Несподіваний, але дуже “дорогий” колір. Він підкреслюватиме статус леді та її інтелігентність. Зверніть увагу на цю палітру, якщо ви працюєте в офісі, медичній установі або навчальному закладі.

 

Бежевий

Самодостатня дівчина ніколи не перевантажуватиме свій аутфіт непотрібними деталями й не робитиме манікюр у вульгарних кольорах. Бежевий – ідеальний для того, щоб ваші руки виглядали доглянуто, а образ – завершеним. Крім того, на нюдових відтінках практично не видно подряпин та дефектів.


One thought on “Манікюр “багатої дівчинки”: п’ять відтінків лаку, які виглядають дорого і вишукано.

Добавить комментарий