Модна стрижка 2023 невимовної краси, яка проста в укладанні і чудово молодить

Главная, Стрижки

Жіноча стрижка італійський боб 2023 може стати знахідкою для тих, кому хочеться виглядати розкутою та пухнастою.

У моді різні жіночі стрижки, які викликають захоплення і вмить перетворюють жінок на голлівудських красунь. Але не всі вони мають колосальний омолоджуючий ефект і прості в укладанні. Тому, коли на вершині модного Олімпу з’являються легкі зачіски, які не потребують особливих зусиль, вони відразу стають трендом. Зокрема, багато жінок у всьому світі вже полюбили невимушений варіант боба, що творить чудеса.

В моду на весну-літо 2023 увійшла жіноча стрижка невимовної краси італійський боб. Зачіска виглядає недбало та елегантно одночасно, при цьому вона підкуповує своєю легкістю.

Італійський боб 2023 ідеально підходить для неслухняного волосся – всі ті, хто вранці витрачає багато часу на те, щоб “приборкати” своє волосся, можуть взяти на озброєння цю зачіску, адже результат їх приємно вразить.

У той же час ця стрижка може стати знахідкою для тих, кому хочеться виглядати розкутою та пухнастою. “Вишенькою” на торті є те, що італійський боб шалено омолоджує образ і за лічені хвилини дозволить скинути років 10.

Модна стрижка 2023 італійський боб – на що звернути увагу
Фішкою стрижки 2023 італійський боб є довжина – лінія зрізу проходить трохи вище підборіддя, а далі волосся піднімається вгору природним шляхом завдяки легким хвилях.

Проділ. Щоб ця стрижка, що омолоджує, жіноча виглядала по-справжньому чарівною, проділ повинен бути бічним – він робить образ не таким строгим. Центральний проділ у разі недоречний.

Зачіска італійський боб дуже проста у укладанні. Все, що вам потрібно, це висушити волосся і злегка розпушити його руками. Завдяки цій легкості ви отримаєте невимушений образ, а ефектний силует додасть вам елегантності.

Як стрижуть італійський боб?
Все просто. Спочатку потрібно зробити відносно рівну лінію зрізу. А потім кінчики волосся трохи “філірують” звичайними ножицями – для того, щоб воно стало тонким. В результаті кінчики волосся трішки “підстрибують” вгору, а нижня частина стає пухнастою та об’ємною.

Джерело


Добавить комментарий