Модні кольори стін – 7 наймодніших відтінків для будь-якого інтер’єру

Главная, Дом/быт

Модні кольори стін

Ви наважилися на нове житло. Якщо ж ви вже успішно придбали нерухомість, пора переходити до інтер’єру. Тому в статті розкажемо про цьогорічні тенденції.

Модні кольори стін – білі
Білий переживає ренесанс. Вітальні, спальні, ванні кімнати та дитячі кімнати білого кольору – хіт сезону. Цікаво, що у цьому році білий колір поєднується з яскравими кольорами — темно-коричневими меблями, темно-зеленими рослинами та чорними аксесуарами. Білий колір — ідеальне доповнення модного стилю 60-х та 70-х років в дизайні інтер’єру.

Наша порада: на ринку є щонайменше десяток різних відтінків білого. Ми не дивуємось, що важко відразу визначитися з одним під час покупок. Деякі виробники пропонують невеликі пробовідбірники. Ви можете придбати кілька і випробувати у своєму інтер’єрі.

 

Модні кольори стін – сірі
Ні сірий, ні бежевий, але яскравий — це найбільша новинка року. Попелясті стіни звучать зовсім інакше, ніж білі, вони не так світяться, але додають таємничого шарму.

 

Попелясті відтінки найкраще працюють в з іншими приглушеними кольорами. Ви можете оживити їх солодко-рожевим або холодним синім.

Модні кольори стін – фісташковий
Фісташковий відтінок в інтер’єрах найчастіше з’являється у версії total look – фісташка — це не тільки стіни, але також оббивка меблів, тканини та всі аксесуари.

Фісташковий зелений також дуже популярний серед сірих та білих. Він добре працює на кухні та у ванній.

Модні кольори стін – гірчні
Колір складний і, звичайно, не для кожного інтер’єру. Він чудово поєднується з ретро-стилем та іншими осінніми кольорами — темно-коричневим, зеленим, червоним.

Це краще працює у великих, добре освітлених приміщеннях. Спочатку це може здатися абсолютно безглуздою ідеєю, коли вона поєднується із золотом і чорним, ви можете полюбити це. Найкраще це буде працювати в салонах.

Модні кольори стін – прохолодно бордові
Торік наймоднішим відтінком був пудрово-рожевий, і не лише на стінах дитячих кімнат. У цьому році ми змінюємо його на приглушений бордовий відтінок, який, хоча і трохи затемнює інтер’єр, надає йому неймовірної благородності та характеру.

Холодний бордовий відтінок — ідеальний колір для спальні. Варто поєднувати його із золотом, бежевим та натуральним деревом.

Модні кольори стін – запилено-фіолетовий
Ідеально підходить для спальні та добре освітленої вітальні. Злегка сірий, брудний. Це приносить мир і гармонію.

Приглушені пурпурні — ідеальне тло для яскравих меблів та пастельних аксесуарів. Однак намагайтеся не заваливати їх іншими кольорами — вони повинні грати провідну роль.

Модні кольори стін – темно-зелені
Це ще один рік, коли темно-зелений буде модним. Це нас абсолютно не дивує — у поєднанні з пастельно-рожевим, золотим та білим кольорами це робить кожну вітальню надзвичайно вишуканою.

Темно-зелений — також непоганий варіант для спалень, ванних кімнат і навіть кухонь — головне не перестаратися. Не фарбуйте всі свої стіни в зелений колір — одного або двох достатньо для кольорового акценту.


Добавить комментарий