Модний колір волосся 2022 для жінок старше 60 років: 5 трендових відтінків

Главная, Красота, Мода

Після 60 років життя триває, отже, настав час піти до стиліста і поміняти свій колір волосся. 

Тренди у світі фарбування гарантують, що жінка у зрілому віці легко підбере для себе ідеальний відтінок. А ми у статті розповімо, яке фарбування найбільше буде актуальним у 2022 році.

https://www.instagram.com/and.bloom/

https://www.instagram.com/and.bloom/

https://www.instagram.com/maygovintage/

Шикарна платина

На першому місці серед відтінків для фарбування жінок після 60 років – це платина. Справа в тому, що колір ідеально повторює сивину, що дозволяє жінці забути про цю проблему. Також фарбування дозволить освіжити колір волосся, тим самим наголосити на красі вікової леді. Не бійтеся цього тону, стилісти запевняють, що з платиною ви станете набагато молодшим і свіжішим.

https://www.instagram.com/and.bloom/

Природний блонд з карамеллю

Деякі жінки не хочуть виділятися з натовпу, тому вони вибирають модний блонд. Але для більш насиченого та цікавого іміджу стилісти радять вибирати світлий відтінок із карамельними відблисками. Так усі ваші зморшки будуть ховатися за гарним кольором волосся.

Чорно-білий стиль

Деякі жінки разом сивиною набувають і чорного відтінку волосся. Природа так жартує, а стилісти почали використовувати цей метод для фарбування. У результаті жінка отримує неймовірно розкішний образ, за ​​яким практично не потрібно доглядати. Після 60 років такий варіант підходить найкраще.

https://www.instagram.com/and.bloom/

https://www.instagram.com/and.bloom/

Руде фарбування

Трендовий рудий колір підходить не тільки молодим і задерикуватим дамам. Жінкам старше 60 років теж можна поекспериментувати із цим вогненним відтінком. Дама з рудою копицею отримає безліч приємних компліментів, а також її образ стане набагато привабливішим. Рудий називають головним трендом цього року, також використовують цей колір у колоруванні.

https://www.instagram.com/and.bloom/

Насичений каштан та шоколад

Жінки 60+ іноді не готові до білого кольору волосся, їм хочеться стати пекучими брюнетками. Спеціально для таких сміливих та яскравих модниць пропонують модний каштановий тон та шоколадне фарбування. Потрібно розуміти, чим темніший колір волосся, тим виразнішими будуть зморшки на шкірі. Тому необхідно максимально доглядати обличчя, щоб вікові зміни не сильно впадали в очі. Також доведеться постійно пожвавлювати колір волосся, інакше зрадлива сивина може все зіпсувати.

https://www.instagram.com/maygovintage/

https://www.instagram.com/and.bloom/

Жінкам віком від 60 років не варто обмежувати себе у виборі фарбування. Цей прекрасний вік дозволяє дамам повноцінно експериментувати з волоссям, щоб отримати молодий та стильний образ. Сивина може перестати бути проблемою, якщо частіше приходити в салон краси.

источник


Добавить комментарий