Модний колір волосся: тренди, фото відтінків

Главная, Красота

Модний колір волосся

Актуальність і гострота уваги до питань, які модні техніки фарбування на піку популярності або яке фарбування наймодніше підігрівається не стільки сезонними особливостями, вони виникають щоразу, коли назріває необхідність йти до майстра-перукаря.

Враховуючи незмінний інтерес модниць до цієї теми, Fashion-Journal публікує на своїх сторінках оглядовий матеріал, що висвітлює тренди у фарбуванні волосся та модні тенденції  року. Відібрані до показу фото-новинки дадуть уявлення про деталі, особливості та нюанси, що визначають модне фарбування волосся.

Модний колір волосся: ідеї фарбування, тренди

Стійкість платформи, що базується на трендах максимальної природності, зворушливої ​​та непідробної жіночності при створенні стильних образів, і в роках демонструє свою привабливість та актуальність. Модне фарбування волосся принципово дотримується концепції краси та естетичності, ставлячись з великою обережністю до епатажності та надмірності.

У розпорядженні стилістів новітні розробки засобів для фарбування волосся та техніки його виконання, які можуть освіжити колір, зробити його більш виразним або зовсім кардинально змінити. Такий величезний арсенал дозволяє створювати приголомшливі за красою та варіативністю жіночі образи. Якщо до цього приплюсувати щадні властивості використовуваних засобів, можливість підібрати модні відтінки волосся, встояти від фарбування не зможуть навіть найконсервативніші дами.

 

Зважаючи на обрані стилістами підходи та специфіку нового сезону, огляд який колір волосся в моді та які відтінки найбільш актуальні, Fashion-Journal структурував на основі природної колірної гами волосся:

• Русі відтінки волосся

Модні тенденції спрямовані на втілення красивих і модних образів, що беруть за основу колір волосся, дарований жінці від природи. Природа дуже мудра і, як правило, даровані нею кольори волосся та їх фактура, колір очей та кольоротип шкіри дуже гармонійні. Русий колір, який дуже поширений і має безліч відтінків, має всі шанси набути титулу наймодніший колір волосся.

Саме русяві шевелюри цього року з максимальною легкістю потрапили в топ модних відтінків, що відповідають актуальному тренду сезону – натуральності. Модне фарбування в русі палітрі має вражаючу варіативність відтінків. У тренді русява гама від світлих тонів золотисто-русявого, бежевого, пісочного, медово-русявого, світло-горіхового, перлинно-сріблястого та попелястого до середньо-русяних і темно-русячих тонів з нотками коричневого та платинового відтінків.

Стильні фото-новинки варіантів фарбування в тони і підтони русого повинні переконати власниць цього кольору волосся від природи, що їм пощастило і не варто фарбувати шевелюру в невластивий відтінок. Найчастіше достатньо звернутися до майстра-стиліста, щоб правильно підібрати тональність і акценти, освіжити або вибрати більш насичені ноти в колірній паліті русого.

• Блонд та його відтінки

У номінації модне фарбування волосся блонд і його відтінки не втрачають позиції серед найефектніших і найпривабливіших образів. Однак мода у році для блондинок приготувала кілька умов, що дозволяють залишатися у тренді. Особливістю сезону став відхід від будь-яких натяків на хімічне походження кольору.

Модні тенденції орієнтовані різновиду блонду максимально наближених до тонів, які у природі. Лідерство мода віддала платиновому, попільному, перлинному, медовому, золотистому, бежевому, карамельному та натуральному блонду.

Важлива деталь під час вибору відтінку – відповідність вибраного тону кольоротипу шкіри. Умовно прийнято розділяти відтінки блонду на дві групи: сонячну та місячну палітру. Назви груп вже відзначає основну їхню відмінність. Теплі відтінки сконцентровані в сонячній палітрі, прохолодніші та холодніші тони – у місячній палітрі.

Фото трендів сезону акцентують увагу на тонких відмінностях відтінків блонду та вдалих поєднань із кольоротипом шкіри:

• Модні темні відтінки волосся

Модні рейтинги та колір волосся найпопулярніших актрис серіалів і фільмів останніх сезонів сприяли тому, що темні тони волосся стали хітом і неймовірно затребуваними. Темний колір волосся продовжує набирати популярності.

 

Але беззастережно вибирати для себе ефектні темні відтінки, виходячи з високих рейтингів, можливо тільки для брюнеток від природи. Решті модниць слід підійти до такого рішення виважено і продумано. Темна шевелюра повинна гармоніювати з кольором шкіри та очей її власниці. Це дуже важливо для сприйняття образу природним та естетичним. У разі диссонансу, волосся доведеться перефарбувати в інший відтінок.

Вибирайте «свій» колір, виходячи з його холодної або теплої тональності. З модними насичено-чорними, синя чорними, чорно-коричневими тонами та відтінками чорносливу та графіту чудово виглядає холодний кольоротип шкіри. З шоколадним, бронзово-коричневим, інтенсивно-коричневим кольором, відтінками кавового лікеру або з темно-каштановою палітрою волосся, безперечно, виграє образ володарки шкіри теплих або смаглявих підтонів. Галерея фото до розділу надає вдалі приклади таких поєднань.

Мода прагне до балансу індивідуальних особливостей та обраним для шевелюри темним відтінком. Гармонія цих факторів стане окрасою довгого, короткого волосся та середньої довжини, а також образу володарки в цілому.

• Руді та мідні відтінки волосся

Унікальність рудих та мідних відтінків на волоссі полягає в тому, що незалежно від модних течій та рейтингів колір завжди має своїх вірних шанувальниць. Стилісти запевняють, що рудоволосі це не просто володарки гарного кольору шевелюри, це стиль і навіть спосіб життя.

Помічено, що фарбування волосся у відтінки рудого чи мідного відбивається на позиціонуванні їх власниці в суспільстві. Вони дуже швидко приєднуються до когорти природних рудоволосих модниць із властивою їм енергійністю, імпульсивністю та емоційністю. Завдяки своєрідності та варіативності відтінків колір цілком заслужено претендує на звання колір волосся. Вважається, що руда палітра, що зачаровує, здатна внести кардинальні зміни в життя, так що можна спробувати змінити не тільки свій стиль, але і своє сприйняття до навколишнього.

Пропоновані фото ілюструють чудові тренди у рудих та мідних тонах на коротке волосся, довге та середнє:

Модні техніки фарбування волосся: найкращі фото-ідеї

Список лідируючих та улюблених технік, що забезпечують модне фарбування, невеликий, але та різноманітність варіантів фарбування, які вони здатні запропонувати, може задовольнити примхи та бажання найвибагливіших модниць. Неперевершені тренди року – техніки фарбування волосся омбре, балаяж, мелірування та шатуш. Фото-огляд творчих ідей та новинок у способах фарбування дозволяє присвоїти цим роботам титул колір волосся:

• Омбре

Безумовним трендом залишається фарбування волосся у стилі омбре. Ідея цього способу передбачає градієнтне фарбування всієї товщі шевелюри з явним контрастним переходом відтінків. У більшості випадків використовують варіант переходу від темних відтінків у коріння до світлих на кінчиках.

 

Таке фарбування волосся не прийнятне для коротких шевелюр, а ось для великої довжини і на середнє волосся омбре ідеальне і здатне продемонструвати всю свою красу і ефектність. У тренді фарби натуральної палітри, хімічні тони вже не в тренді.
Близькою до техніки до омбр є фарбування сомбре. Єдина відмінність між ними полягає в тому, що сомбре робить переходи між тонами та підтонами м’якшими, стираючи явну контрастність.

• Балаяж

Фарбування волосся за технологією балаяж робить можливим отримання ефективних варіацій кольору шевелюри, що дивним чином передають враження верхніх пасм, що вигоріли під сонячними променями. Балаяж у руках стилістів надає волоссю будь-якої фактури та довжини пишності, об’ємності. Даний спосіб фарбування має омолоджуючий ефект, чудово маскує сиві пасма, що з’явилися, або відросли біля коріння волосся. Виконаний на середню довжину, балаяж розкриває максимум своїх переваг.

Балаяж зобов’язаний своєю появою мелірування. Майстри використали великий потенціал способів мелірування та розробили техніку фарбування балаяж. Оригінальність такої манери фарбування пасм природним чином створює на волоссі ефект впливу на них сонця. Завдяки майстерності перукарів волосся зовсім не виглядає забарвленим, а переливи відтінків на верхніх пасмах виглядають абсолютно натурально і дуже привабливо. Актуальні новинки техніки балаяж на фото:

• Мелірування

Початкова ідея фарбувати вибіркові пасма у відтінки близькі до натурального кольору володарки шевелюри виявилася настільки ефектною та вражаючою, що дуже швидко перетворилася на модне фарбування. Найдивовижніше, що кожен рік мелірування радує новизною, ускладненням стилістичних рішень. Цьогорічний сезон не став винятком і в цьому розділі зібрані фото наймодніших цього року варіантів.

Фарбування волосся способом мелірування має найціннішу властивість – мінімальний негативний вплив на коріння та структуру волосся. Увага модниць привертає можливість візуально зробити свою шевелюру густішою та об’ємнішою. Варіант ідеальний на довге волосся, яке не володіє природною густотою і пишністю. Вже ніхто не береться заперечувати той факт, що мелірування має чудову омолоджуючу властивість і найбільш щадний для Вашої копиці волосся спосіб змінити імідж.

• Шатуш

Методика шатуш передбачає роботу з одним-двома близькими до кольору Вашої копиці волосся тонами. Для розтягування кольору у новому сезоні використовують виключно фарби натуральної палітри. Таке фарбування волосся стилістами розцінюється як сезонне, засноване на візуальному ефекті висвітлених під палючим сонцем пасм. Техніку фарбування можна використовувати на всій довжині, з відступом від коріння або тільки на кінчиках.

 

Декілька переваг, які утримують шатуш у тренді: можливість з легкістю відкоригувати попереднє фарбування, завуалювати сивину, істотно скоротити частоту походів до майстра, зорове збільшення об’єму зачіски та безпеку для коріння.


Добавить комментарий