НА МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ! ТОП-6 СТРИЖОК, ЯКІ ЗРОБИТЬ ОБРАЗ «ДОРОЖЧЕ»

Главная, Стрижки

Всі ті, хто бажають короткі стрижки, креативність і мінім зусиль для укладання будуть дуже раді дізнатися, що цей рік є сезоном короткого волосся.

Локони легко сушаться, елементарно укладаються, не заважають при заняттях спортом та активному способі життя – що ще потрібне сучасній жінці?

Саме тому коротке волосся на піку популярності, приклади якого «Світ краси» сьогодні підготував для тебе.

Боб

Класичний боб також у моді і не здає позицій. Ідеально підходить для абсолютно прямого волосся, а також трохи хвилястих.

Відрізняє простота укладання, для якої знадобляться фен та брашинг. Боб чудово підкреслить лебедину шию. Довжина боба може бути різною: укороченою або навпаки, подовженою. Відмінним доповненням стрижки буде коса чубчик.

Каре-боб

У цієї стрижки завищена потилиця, а попереду стрижку обрамляють довгі пасма, що йдуть на скіс. Стрижка може бути асиметричною, додаючи креативності та сміливості господині.

Якщо у вас пряме волосся, така зачіска ідеально підійде вам щодня, а плойка допоможе за пару хвилин надати святковості вашому образу. До речі, саме ця стрижка допоможе виглядати вашій особі трохи худшою.

Каре

Помиляються ті, хто вважають, що каре вийшло з моди. Воно знову з нами, набувши модних аспектів. Ефектно цього сезону буде виглядати асиметричне автомобіле. Підійде така стрижка буквально всім.

Градуйовані стрижки

Так, вони також займають лідируючу позицію серед короткого волосся. Вони універсальні та допомагають створити будь-який образ. Укладання не вимагає особливої ретельності. Саме недбалість надає таким стрижкам особливий шик. Ідеальний вибір для тих, у кого невеликий об’єм волосся або волосся надто тонке. Підходить для жінок віком, коли потрібно відвести увагу від перших зморшок.

Pixie

Це стрижка 60-х рр., яка знову повернулася і міцно виборола своє місце серед інших модних стрижок. Піксі виглядає дуже акуратно, якщо не рахувати пасм, що спадають на лоб. Щодо укладання, то варіантів багато. Можна зробити її гладкою, перетворившись на ніжну особу, можете зробити рване укладання, а можна створити ретро-образ використовуючи плойку.

Гарсон

Це зухваліший варіант. Незважаючи на досить коротку довжину, з нею можна зробити не один варіант укладання. Ви можете також завив готельні пасма, створивши романтичний образ. Стрижка підходить як для юних модниць, так і для жінок, які просто хочуть виглядати стильно та молодо, незалежно від віку.

Час змінюватися!


Добавить комментарий