Нашатир на дачі.

Главная, Сад/Огород

1. Від мурах на кухні. 100 мл нашатирного спирту змішати з 1 л води і протерти розчином підлоги та всі меблі, обов’язково добре провітрити. Непрохані гості та носа у ваше житло більше не сунуть.

2. Від попелиці у саду. 2 ст. ложки нашатирного спирту розвести в 1 відрі води, додати|добавляти| 1 ст. ложку прального порошку або шампуню (щоб розчин краще прилипав до гілок) та обробити рослини.

3. Від цибульної та морквяної мухи. Ці шкідники здатні знищити весь урожай ріпки та коренеплодів. Рецепт: 1 ст. ложка нашатирного спирту на 10 літрів води. Розчин ретельно розмішати і полити їм грядки з цибулею та морквою. Через деякий час ґрунт треба розпушити.

4. Від капустянки у грунті. Вона під’їдає коріння і здатна за короткий термін схом’ячить усі посадки. 10 мл нашатирного спирту на 10 л води. Норма витрати – 0,5 л на кожен кущ.

5. Від комарів та мошок. Нашатирний спирт та воду змішати в рівних кількостях і протерти розчином відкриті ділянки шкіри. Це ж засіб знімає свербіж від укусу комах. А на пікніку оббризкайте нашатирем рослини довкола.

6. Як добрива. Особливо люблять нашатир лілії, клематиси, герань та огірки. 8 ст. ложок нашатирю на 10 л води. Поливати раз на 2 тижні. Норма – 1 л на кущ. До речі, це ж підживлення можна використовувати і для кімнатних рослин. Заодно позбавтеся мошок у горщиках.

Джерело


Добавить комментарий