Не час для нудного манікюру – 15 ідей природної яскравості

Главная, МАНИКЮР

Сьогодні хочемо розбавити нашу добірку парочкою дуже кумедних і цікавих фактів, які, звичайно ж, стосуються манікюру. Повірте, вони зможуть вас здивувати)

Факт 1. Людей у ​​світі, у яких просто довгі нігті, що шокують, – не мало. Періодично вони з’являються то в стрічці соц.мереж, то по телевізору. Однак серед них є одна американка, яка, увага, виховувала свої нігті аж 30 років. Просто вдумайтесь у цю цифру. Нігті Лі Редмонд, так звати їхню господиню, досягали майже 8 метрів завдовжки. Неймовірно, найбільше цікаво, як їй вдавалося виконувати звичайнісінькі побутові речі, та навіть спати. Проте, її нігті допомогли потрапити їй у книгу рекордів Гіннеса, такі справи.

Факт 2. Думаєте, ваш майстер бере за манікюр не маленькі гроші? Тоді як вам таке: найдорожчий манікюр у світі, його ціна зафіксована в книзі рекордів Гіннеса, коштував 285 000 доларів США. Така вартість взялася від того, що в роботі були використані справжні скарби: близько 30 рубінів, діаманти, сапфіри та аметисти. Це вже не манікюр, а справжнє ювелірне уркашення.

Факт 3. Знаєте який рекорд з найшвидшого та наймасовішого нарощування нігтів? Рекорд був поставлений у Дубаї, за 4 години наростили 182 нігті. Увага, це означає, що на один ніготь витрачалося близько півтори хвилини. Неймовірно, чи не так? Цікаво, як там із якістю?)


Добавить комментарий