О котрій треба лягати спати, щоб прокидатися бадьорим

Главная, Совет

Кожному знайоме почуття, коли ненависний будильник вириває вас із солодкого сну на найцікавішому моменті.

Ви довго не можете прийти до тями, зрозуміти, де ви, і весь день почуваєтеся розбитим. Але, на щастя, є спосіб завжди прокидатися легко.

Як відомо, під час сну у людини чергуються дві основні фази сну: швидка та повільна. Гарний нічний сон складається із 5–6 таких повних циклів. Вчені розрахували тривалість кожного з них, що дозволило дізнатися проміжок часу, коли організм перебуватиме у фазі швидкого сну. Саме в цей час найлегше прокинутися.

У середньому людина засинає за 15 хвилин, тобто якщо вам потрібно прокинутися о 6-й ранку, вам найкраще лягти спати о 20:45 або о 22:15.

За допомогою цієї таблиці ви дізнаєтесь, у скільки вам потрібно лягти спати, щоб прокинутися бадьорим у потрібний час:

О котрій треба лягати спати, щоб прокидатися бадьорим? Ця таблиця – просто знахідка

Сподіваємося, ця маленька хитрість допоможе вам прокидатися легко та в гарному настрої. Зазвичай здоровій людині вистачає 7 годин, щоби виспатися. Якщо сон і харчування здорові та правильні, то проспавши 7 годин, людина має прокидатися сама.

Північ – це час відпочинку для всієї природи, оскільки сонце перебуває у максимально низькому положенні. Сонце відповідає за закони часу, тому режим дня та харчування тісно пов’язаний із сонячною активністю.

О котрій треба лягати спати? Найкращий час для сну та відпочинку – з 21-00 до 00-00. До півночі 1 година сну зараховується за 2 години, що підтверджують навіть сучасні вчені. У цей час відпочиває нервова система людини.

Щоб переконатися в цьому, Ви можете провести досвід:

Взяти і лягти спати о 21-00, а потім прокинутися о 1-00 чи 2-00 ночі. І ви відчуєте, що повністю виспалися. На сході багато людей живуть за цим режимом. Вони сплять у цей час, а іншим часом займаються своїми справами.

Іншим часом нервова система не відпочиває. І якщо Ви не поспали тим часом, то потім можна спати хоч 12 годин поспіль, але психіка так і не відпочине. В результаті виникатиме лінь, апатія, сонливість.

Коли потрібно вставати вранці?

З 2-00 до 6-00 діє вата, яка дає ентузіазм та життєрадісність. Яка енергія діє на період часу, в який прокидається людина, то дія такої енергії протягом усього дня і відчуватиме вона на собі. Тому потрібно прокидатися в проміжку з 2 до 6 ранку, і людина весь день перебуватиме під впливом енергії вати – життєрадісності.

На сході цей час називається часом Святих. У цей час намагаються вставати люди, налаштовані на духовний розвиток і самосвідомість. Рано-вранці само собою хочеться думати про піднесене. І така людина здатна цілий день здатна думати про піднесене і бути радісною. Також він стає далекоглядним і має добре розвивається інтуїція.

Японські вчені також проводили дослідження часу перед сходом сонця та з’ясували таке:

У досвітній час атмосферу пронизують особливі сонячні промені, які викликають особливий ефект у тілі.

У цей час тіло працює у двох режимах: нічному та денному, тобто у пасивному та активному режимах. І саме перемикання з нічного режиму на денний режим відбувається у цей час. Тобто саме ці промені перемикають ці режими. Але якщо людина тим часом спить, цього перемикання немає.

Потім весь день діє в ослабленому режимі. Потім він цілий день бореться із сонливістю, бо перебуває у неправильному режимі. Звідси постійне вживання кави та чаю, які є легкими наркотичними речовинами.

Також цей часовий проміжок (з 2 до 6 годин) чудово підходить для очищення організму.

І якщо людина прокидається рано, то її тіло природним чином очищається та звільняється від токсинів


Добавить комментарий