Об’ємний боб: найкраща стрижка, яка приховує вікові зміни

Главная, Совет, Стрижки

У 40 і 50 років жінці хочеться виглядати молодою та красивою. Не обов’язково молодитися, намагаючись наздогнати за юністю, що йде. А ось прикрасити свій образ, надати йому свіжості, легкості цілком реально. У цьому допоможе грамотно підібрана стрижка, що омолоджує.

Найкращим варіантом для цього можна назвати об’ємну стрижку боб.

Варіацій виконання боба досить багато, тому його вважають універсальним.

Боб можна зробити на середнє, коротке волосся. особливою популярністю користується градуйована стрижка, що дає приголомшливий об’єм. Практично будь-яка структура волосся тільки виграє від такої зачіски.

Градований боб затребуваний у жінок у зрілому віці

Завдяки очевидним омолоджуючим властивостям. Але його часто обирають молоді дівчата. Молодий образ підвищує впевненість зрілої леді, а градус елегантності при цьому не знижується.

Градуювання – техніка, яка за рахунок формування пасмів різної довжини дозволяє досягти обсягу та пишності. Переходи можуть бути як досить різкими, помітними, так і плавними, ледве вловимими. Багато залежить від довжини волосся і мети, яку хоче досягти майстер.

Боб ідеально виглядає з різними формами чубчик.

Чубчик підбирають до вже певної стрижки та довжини волосся. Правильна чубчик посилює омолоджуючий ефект, приховає дефекти вікового типу, відверне увагу від недоліків.

У зрілому образі найгармонійніше виглядають подовжені чубчики, насамперед — діагональні. Тут дуже важливо не забути про те, що коріння волосся в чубку теж має бути піднесене. У цьому випадку обличчя тільки виграє, обличчя виглядатиме молодшим, ефектнішим.

Об’ємні варіанти боба – одні з найпопулярніших і трендових стрижок цього сезону. Фахівці пророкують градуйованій зачісці довге модне життя, тому сміливо експериментуйте.


Добавить комментарий