Онкохворому, який втратив половину обличчя, хірург-новатор реконструював його

Главная

Пластичний хірург використав шкіру з ноги та передпліччя Тіма Макграта, щоб відновити його обличчя.

Чоловікові втратив половину обличчя, коли лікарі видалили ракову пухлину, що виросла до розміру дині, проте хірург-новатор відновив його обличчя .

38-річний Тім Макграт був спустошений, коли рідкісна форма раку м’яких тканин під назвою синовіальна саркома залишила у нього величезне новоутворення, яке медикам довелося вирізати у 2015 році.

 

Після операції пана Макграта з Мічигану було «розбило серце», оскільки він жив з оголеною плоттю протягом року, оскільки його тіло відкидало кілька спроб пересадки донорської шкіри.

Але  пластичний хірург доктор Конґкріт Чайясате погодився допомогти пацієнту та зумів відновити його обличчя, використовуючи м’язи та шкіру з ноги та передпліччя.

Містер Макграт, який зараз планує провести подальшу операцію, щоб відновити своє обличчя, назвав доктора Чайясате “людським рятівником”.

Він розповів : «Після операції з видалення пухлини я був розбитий, я не усвідомлював, що половину мого обличчя заберуть, і тільки коли я пішов до доктора Чайясате, я почав відчувати справжню надію знову.

«Я був вкритий шрамами від попередніх операцій, що обмежувало мої можливості для реконструкції, але ми пішли вперед, і результат був неймовірним».

Доктор Чайясате з Beaumont Hopsital у Роял-Оук, штат Мічиган, зміг реконструювати його обличчя, використовуючи шкіру та м’язи його лівої ноги, лівого передпліччя та клапоть із чола. 

«Зараз я не можу пити рідину, їсти через рот або вимовляти певні слова, однак якість мого життя значно покращилася», — сказав він.

Завзятий гравець у гольф сказав, що він публікує зображення прогресу у Facebook, «щоб дозволити іншим черпати натхнення та дозволити іншим відступити, зрозуміти, наскільки ви повинні бути вдячні за здоров’я та сім’ю, а також за можливість виконувати найпростіші людські функції, їсти, пити». , і говорити”.

Коли в 2014 році у пана Макграта вперше діагностували синовіальну саркому, він протягом 18 місяців шукав нехірургічні методи лікування пухлини.

Йому наклали трахеостому, оскільки пухлина подвоїлася в розмірах і вторглася в рот, залишивши його дихати і їсти через трубки в лікарні.

Променева обробка зменшила масу до точки, коли лікарі змогли видалити її під час 30-годинної операції в жовтні 2015 року.

Він розповів Mail: «Коли я прокинувся, я був у повному шоці, а також видаливши частину мого обличчя та кісткової структури, вони видалили деякі м’язи на моїй спині, вони взяли ребро та частину моя лопатка і частина мого плеча».

Він звернувся до доктора Чайясате у квітні 2016 року за рекомендацією друга, і пластичний хірург уже виконав п’ять успішних операцій на його обличчі.

Подальші операції можуть дозволити містеру Макграту знову їсти та пити без трубок.

Самозайнятий електрик сказав, що його родина та друзі організували збір коштів, щоб допомогти йому виплатити до 50 000 доларів на лікування.

Його поліс медичного страхування покривав більшу частину витрат, які, за його словами, склали 1,2 мільйона доларів за його перші вісім тижнів у лікарні.


Добавить комментарий